telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Повідомлення про встановлення тарифу

Комунальне підприємство Сумської обласної ради «Паливокомуненерго», на виконання вимог наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018, доводить до відома споживачів, що для затвердження Сумською обласною радою подано розрахунок планового тарифу на виробництво, постачання та транспортування теплової енергії, який становить 2806,88 грн без ПДВ за 1 Гкал. теплової енергії. У розрізі складових тарифу розрахована вартість послуг становить: виробництво теплової енергії – 2310,49 грн/Гкал без ПДВ; транспортування теплової енергії – 471,04 грн/Гкал без ПДВ; постачання теплової енергії – 25,35 грн/Гкал без ПДВ. Нарахування ПДВ здійснюється у відповідності до вимог чинного законодавства. Розрахований тариф збільшено на 82,67 % у порівнянні із діючим.

Затвердження нового тарифу проводиться відповідно до статті 20 Закону України «Про теплопостачання» на рівні 90% від середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, затвердженого Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України станом на 24.12.2021 року.

Підвищення тарифу необхідне оскільки діючий тариф, затверджений уповноваженим органом 02.03.2018 року, не у повній мірі покриває собівартість виготовлення, транспортування та постачання теплової енергії у зв’язку із суттєвим збільшенням витрат підприємства, пов’язаних із законодавчо врегульованими чинниками та тенденцією до збільшення вартості палива та інших складових собівартості. Зокрема, зростання мінімальної заробітної плати з моменту затвердження діючого тарифу склало 87%, вартість палива та його доставки зросла у 1,32 рази або на 32 %.

Затвердження тарифу призведе до фінансової стійкості та незалежності підприємства, можливості модернізації котельного обладнання та своєчасної, повної та якісної підготовки до опалювального сезону та його проведення.

Додаткова інформація, а також зауваження і пропозиції щодо планового тарифу на теплову енергію, приймаються протягом 7 календарних днів, але не більше ніж 14 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір встановити тарифи, за адресою виконавця послуг: 40009, м. Суми, вул. Гетьмана Мазепи, буд. 2.

Адреса уповноваженого органу: 40489, м. Суми, пл. Незалежності, буд. 2.

 

Останнє оновлення на Четвер, 20 січня 2022, 16:56

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top