telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Про проведення обговорення

З метою забезпечення прозорості, відкритості діяльності Сумської обласної ради, доступності будь-якій особі брати участь у підготовці антикорупційної програми проводиться публічне громадське обговорення проекту Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2022-2025 роки (далі – Антикорупційна програма).

Реалізація затвердження Антикорупційної програми забезпечить ефективну реалізацію державної політики у сфері запобігання і протидії корупції, виконання заходів з реалізації загальної відомчої політики щодо запобігання та виявлення корупції у сфері діяльності обласної ради у 2022-2025 роках.

За консультаціями з питань проведення публічного громадського обговорення проекту Антикорупційної програми звертатися за телефоном: (0542)700-643 (відповідальна особа – начальник відділу з питань персоналу, нагород та запобігання корупції виконавчого апарату обласної ради Дяченко Наталія Григорівна).

10 лютого 2022 року в приміщенні обласної ради за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, 2 (2 поверх, каб. 37) о 09.00 годині в рамках публічного громадського обговорення відбудеться засідання за круглим столом  комісії з оцінки корупційних ризиків в діяльності Сумської обласної ради та її структурних підрозділів з учасниками публічного громадського обговорення проекту Антикорупційної програми. Пропозиції та зауваження учасників публічного громадського обговорення під час засідання за круглим столом подаються в усній та письмовій формі.

Під час проведення засідання за круглим столом письмові пропозиції будуть розглядатися першими.

Запрошуємо до участі представників громадськості, засобів масової інформації, та експертів.

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top