telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Розпочато реєстрацію на 3 онлайн-курси щодо заповнення е-декларацій, конфлікту інтересів та розробки антикорупційних програм

Національне агентство з питань запобігання корупції за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та спільно з громадським проектом масових відкритих онлайн-ресурсів «Prometheus» створили 3 безкоштовні навчальні онлайн-курси для посадовців, представників громадськості та експертів.

В Міжнародний день боротьби з корупцією – 9 грудня та напередодні проведення Всеукраїнського тижня права розпочнеться інтерактивний курс «Антикорупційні програми органів влади».

Слухачі дізнаються, що таке корупційні ризики, як їх виявляти та усувати, а також як долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків у діяльності органів влади. Курс розрахований як для працівників уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції, так і для представників громадськості та експертів, які мають намір долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків у діяльності органів влади.

Якщо ви – суб’єкт декларування та у вас виникали складнощі під час заповнення і подання електронної декларації, запрошуємо до участі в онлайн-курсі «Декларуй доброчесно!», який розпочнеться 21 січня 2019 року.

Автор курсу разом зі слухачами покроково заповнить кожне поле конкретної декларації та дасть поради, що роблять процес заповнення простішим. Учасники курсу також зможуть задати свої запитання на форумі та отримати відповіді від автора курсу.

А вже з 8 січня наступного року всі бажаючі матимуть можливість удосконалити свої знання про конфлікт інтересів під час поглибленого онлайн-курсу «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики».

Курс допоможе як особам, у діяльності яких виникає конфлікт інтересів, так і тим, хто такий конфлікт інтересів зобов’язаний врегульовувати. Слухачі, зокрема, більш детально вивчать питання щодо запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю корпоративних прав, ознайомляться з типовими помилками при врегулюванні конфлікту інтересів, щоб не допускати їх у своїй діяльності.

Нагадаємо, що в рамках інформаційної кампанії з роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів у 2017 році на платформі «Prometheus» вже впроваджувався онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!». Його результати показали неабияку зацікавленість слухачів до навчання доброчесній поведінці та свідчать про високий інтерес до цієї проблематики в українському суспільстві.

Учасники, які успішно пройдуть курси, отримають сертифікати. Реєстрація на всі 3 онлайн-курси розпочалася сьогодні на www.prometheus.org.ua .

Програми курсів та реєстрація за посиланнями:

 

 

Джерело інформації: https://nazk.gov.ua/news/rozpochato-reyestraciyu-na-3-onlayn-kursy-shchodo-zapovnennya-e-deklaraciy-konfliktu-interesiv

 

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 лютого 2019, 12:46

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top