telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт про роботу депутата Сумської обласної ради Кужель Оксани Василівни

Обрана депутатом Сумської обласної ради 25 жовтня 2020 року від ПП «СЛУГА НАРОДУ». Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, передбачених Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи Сумської обласної ради.

Протягом звітного року була головою постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної та регуляторної політики.

Моя діяльність як депутата обласної ради спрямована на підтримку ініціатив місцевих громад, органів місцевого самоврядування та вирішення питань, з якими звертаються виборці мого округу, інтереси яких я представляю у Сумській обласній раді.

На жаль, війна внесла корективи у наше повсякденне життя та я, як депутат обласної ради, з перших днів війни разом з депутатами різних рівнів на моєму окрузі в Роменському районі створили гуманітарний штаб, який спрямував свою діяльність на допомогу військовослужбовцям, соціально-незахищеним та малозабезпеченим верствам населення.

Війна стала справжнім викликом для сфери соціального захисту України. Особливо вона зачепила найбільш вразливі категорії населення. Тому установи, в яких знаходяться незахищені громадяни, – в центрі особливої уваги. У квітні 2023 р. під час авіаційного удару по Свесі Шосткинського району Сумської області був пошкоджений психоневрологічний інтернат. У закладі на той момент перебувало 167 хворих людей. 44 особи були переведені під опіку КУСОР Хмелівський психоневрологічний інтернат. За моєї ініціативи та підтримки, з метою організації належного догляду за підопічними у заклад придбана пральна машинка також у заклад передано ліжка, постільна білизна матраси, інвалідні візки.

З перших днів війни разом з іншими волонтерами передавала військовослужбовцям з різних підрозділів ЗСУ, які дислокуються на Сумщині, Харківщині, у Донецькій області турнікети, тактичні окуляри тактичні аптечки, медичні препарати (кровоспинні, знеболюючі, жарознижуючі), спальники, палатки, каремати, тактичні рюкзаки, світлодіодних спеціальних зенітно-пошукових прожекторів та ліхтарі.

За моєї ініціативи та завдяки співпраці з «МХП-Урожайна країна» та Фонд "МХП-Громаді" придбали й передали для військової частини 3051 Національної гвардії України автомобіль для виконання бойових завдань та 4 ручних світлодіодних спеціальних зенітно-пошукових прожекторів.

На моє звернення волонтери із США передали військовослужбовцям дальнобійні тактичні ліхтарі WELTOOL у кількості 6 штук.

Не залишаю без уваги і медичні заклади області, на моє звернення волонтери придбали та передали до Лебединського медичного училища імені професора М.І. Сітенка (комунальний заклад Сумської обласної ради) обладнання, яке необхідно для забезпечення навчального процесу та відпрацювання практичних навичок та вмінь студентами, які надзвичайно важливі для їх подальшої професійної діяльності (багатофункціональний манекен догляду за пацієнтами; манекен для моделювання управління дихальними шляхами (проведення конікотомії, постановки назо- та оро- повітроводів); автоматичний зовнішній дефібрилятор для проведення серцево-легеневої реанімації; матрац евакуаційний; ремінь “павук”; фіксатор голови на рятувальні ноші; декомпресійні голки; вузлові турнікети; турнікети кровоспинні.

Разом з депутатами Сумської обласної ради від фракції «СЛУГА НАРОДУ» зібрали та відвезли гуманітарну допомогу до Херсону, доставлено 40 тонн вантажу (засоби гігієни, харчові продукти, медикаменти, антисептичні засоби, та 7,5 тисяч 5-літрових пляшок води). Вантаж відвезли до однієї з територіальних громад Херсонщини

Воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати! Перемога за нами! Все буде Україна! Слава ЗСУ! Слава Україні!

Депутат Сумської обласної ради                               Оксана КУЖЕЛЬ

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 25 грудня 2023, 13:24

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top