telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт депутата Сумської обласної ради восьмого скликання Валерія Ісмаілова

У жовтні 2020 року мене обрано депутатом Сумської обласної ради від Сумської територіальної організації ПП «Європейська Солідарність».

Відповідно до Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» здійснював повноваження депутата обласної ради, сприяючи розв'язанню проблем як безпосередньо виборця, що звернувся до мене, так і громадських організацій військово-патріотичного спрямування, територіальних громад та волонтерів.

24 лютого 2022 року життя нашої країни змінилося, війна внесла свої корективи.

З перших днів російської агресії у співпраці з іншими депутатами обласної ради, незалежно від політичних уподобань, об’єдналися з метою підтримки наших захисників, допомоги місцевому населенню, що опинилося в оточенні.

Віддавши багато років свого життя службі у Збройних силах України, надаю допомогу у налагодженні співпраці між органами місцевого самоврядування та військовими формуваннями на території області.

Не дивлячись на воєнний стан постійно здійснював прийом громадян з особистих питань, як заступник голови обласної ради та депутат. До мене, як до депутата та заступника голови обласної ради, виборці звертаються з різними питаннями, такими як: соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, надання матеріальної допомоги у лікуванні пораненим та іншим.

На моєму постійному контролі допомога сім’ям загиблих військовослужбовців. Також постійно надходять звернення від волонтерських організацій щодо забезпечення наших захисників у складі місцевих ТРО та ДФТГ, які вирішуються у тісній співпраці з місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, меценатами.

У 2022 році взяв участь у чотирьох пленарних засіданнях Сумської обласної ради. За дорученням голови обласної ради Віктора Федорченка, як заступник голови, брав участь у засіданнях постійних депутатських комісій та робочих груп при розгляді питань, що стосуються співпраці територіальних громад та військових формувань.

Сьогодні головною метою для мене особисто та всього депутатського корпусу є Перемога, мир та процвітання нашої Держави!

 

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 січня 2023, 13:29

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top