telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Звіт депутата Сумської обласної ради Олександра Слюсара за 2022 рік

Олександр Михайлович Слюсар, депутат Сумської обласної ради восьмого скликання, обраний на місцевих виборах 2020 року від Сумської обласної організації ПП «Слуга Народу». В обласному парламенті є представником Конотопського району, входить до постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації.

«Моя діяльність в окрузі у 2022 році проходила під час повномасштабного вторгнення російської федерації та окупації, зокрема північних районів області. Основним в діяльності було забезпечення населення округу необхідними харчовими продуктами, безоплатним хлібом, недопущення гуманітарної катастрофи, а також підтримка військових, добровольчих формувань та допомога в організації обороноздатності громад Конотопського району. Після деокупації – відновлення зруйнованої інфраструктури та підтримка Сил Оборони України.

З початком широкомасштабного наступу російської федерації, зокрема вторгнення в Сумську область, окупація регіону поставила нас перед новими викликами. Зокрема, потрібно було підтримати населення громад, не допустити гуманітарної катастрофи. Тож, депутатом прийнято рішення про забезпечення населення Кролевецької, Путивльської, Новослобідської та Бочечківської громад Конотопського району безоплатним хлібом. Роздано 6500 буханок хліба для людей з інвалідністю, одиноких громадян, дітей із сімей в СЖО, багатодітних родин, пенсіонерів та інших.

Здійснено вісім рейсів для завезення харчових продуктів, засобів гігієни та гуманітарної допомоги мешканцям Путивльської, Бочечківської, Новослобідської, Конотопської та Кролевецької громад. Лише до Кролевця, через єдину дорогу, яка була під вогневим контролем російських військ, було доправлено 250 тонн продуктів у супермаркет АТБ. Також було завезено власним транспортом понад 100 тонн «гуманітарки».

Олександру Слюсару вдалося залучити з власних джерел, з-за кордону, гуманітарну допомогу. Медикаменти передані до закладів охорони здоров’я Новослобідської, Бочечківської та Кролевецької громад. Гуманітарну допомогу у вигляді дитячого харчування, засобів гігієни, підгузків також передано до Путивльської, Бочечківської, Новослобідської та Кролевецької громад, відповідно до потреб населення. Було охоплено понад 800 сімей з дітьми. Теплі речі, ковдри, дорослий та дитячий одяг були передані мешканцям Чернігівщини, як для одного з найбільш постраждалих регіонів.

Одним із найпріоритетніших питань у 2022 році стало підвищення обороноздатності регіону, підтримка військовослужбовців, бійців добровольчих формувань, територіальної оборони. 24 лютого 2022 року Олександр Слюсар одразу ж почав допомагати в облаштуванні ліній оборони. Для потреб Національної гвардії було передано автомобіль позашляховик з Конотопу. На сьогодні Олександром Слюсарем передано на фронт ще два автомобілі, чотири тепловізори, більш ніж два десятки бронежилетів високого класу захисту та багато іншого. У Бахмут Донецької він області особисто привозив необхідне для військовослужбовців 58 ОМБР. Дана допомога продовжується. За активну громадську позицію, значний особистий внесок у підтриманні військових частин та підрозділів оперативно-тактичного угрупування «Суми» командир ОТУ «Суми», генерал-майор Олександр Нестеренко вручив депутату Почесну відзнаку ОТУ «Суми».

З перших днів він надавав всебічну підтримку територіальній обороні Конотопщини. У найперші години широкомасштабного наступу вирішувалися питання забезпечення озброєння підрозділів ТРО, адже враховуючи, що зброя для всього району знаходилася в Конотопі, а ворог – на підступах, особливо небезпечною була доставка до громад. Спільно з військовими, вдалося забезпечити ТРО зброєю. За ініціативи депутата, вже в перші дні Кролевецька ТРО була забезпечена автомобілями для патрулювання. Надано для потреб військовослужбовців та ТРО пиломатеріали, метал для облаштування бліндажів, засобів захисту та укриттів. На власному виробництві виготовили мішені для проведення навчальних стрільб. Олександр Слюсар брав участь у спільних навчаннях добровольчих формувань Кролевецької громади. Забезпечував ДФТГ харчовими продуктами, зокрема хлібом, питною водою та енергетиками, а також бронежилетами, кариматами, спальниками, одягом та взуттям, медикаментами, пальним тощо.

Одним із пріоритетних напрямків в роботі депутата залишається надання якісних, сучасних медичних послуг мешканцям Конотопщини. Цьогоріч вирішується нагальне питання – створення обласного госпітального округу. Щоб зберегти КП «Кролевецька лікарня», як загальний заклад охорони здоров’я та Путивльську ЦРЛ, як прикордонний медичний заклад Олександром Слюсарем були подані звернення до госпітальної ради Сумщини та керівництва Сумської області щодо врахування бачень колективів закладів, місцевого населення та позицію органів місцевого самоврядування в частині збереження даних закладів в систем охорони здоров’я області. Дані прагнення підтримав і народний депутат України Михайло Ананченко та голова Сумської ОВА Дмитро Живицький. Госпітальною радою рекомендовано залишити ці два лікувальні заклади в мережі медичних закладів Сумщини.

Також не залишає Олександр Слюсар поза увагою розвиток обласних лікувальних закладів. Так, цьогоріч, не дивлячись на війну, у Сумському обласному онкодиспансері запрацювало новітнє обладнання, вартістю 80 млн гривень, серед якого і єдиний в області лінійний прискорювач. Він виділив на дані потреби понад 100 тисяч гривень власних коштів.

Як і в довоєнний час, Олександр Слюсар продовжує підтримувати талановитих спортсменів Конотопського району, задля розвитку джиу-джитсу, дзюдо, карате та інших видів спорту. Не дивлячись на війну, у 2022 році вдалося досягти високих результатів як на місцевому, так і на Міжнародному рівні. Зокрема, для юних дзюдоїстів Конотопського та Шосткинського районів, за його сприяння, у січні 2022 року було організовано потужні регіональні змагання у місті Шостка. Також, фінансову підтримку отримав центр карате СК «Самурай» Центр Додзьо, який у жовтні 2022 року провів відкритий міжрайонний турнір з карате «Кролевецький захисник». Вражаючі результати отримали спортсмени з джиу-джитсу (тренер Дмитро Бочаров), яким за сприяння депутата, як голови обласної федерації джиу-джитсу, було організовано і тренувальний процес, і їх участь у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. Так, у серпні 2022 року чемпіон Європи Даніель Преображенко виборов дві золоті медалі в різних категоріях, а Богдан Гузь – бронзу у благодійному турнірі української Ліги TMS CHARITY OPEN. У листопаді 2022 року, в Абу-Дабі (ОАЕ) пройшов чемпіонат світу з джиу-джитсу, де Валерія Нешкова стала чемпіонкою світу з джиу-джитсу і принесла першу таку перемогу Сумщині за всю історію розвитку даного виду спорту. Вона перемогла представників потужних шкіл з Греції, Арабських Еміратів та Ізраїлю.

Після повномасштабного вторгнення російських військ, на території Конотопського району було зруйновано багато шляхів та мостових переходів. На сьогодні вже відновлена частина доріг та мостів, зокрема в Кролевецькій громаді, Попівській громаді, Дубов’язівській та інших. Робота в напрямку відновлення транспортної інфраструктури триває.

Разом з народним депутатом України Михайлом Ананченком, головою Сумської ОВА Дмитром Живицьким та головою правління АТ «Укрзалізниця» Олександром Камишіним, після деокупаціїї Сумщини, працювали над запуском залізничних пасажирських перевезень. Зокрема, над впровадженням комфортного трафіку. Так, вже в травні зустрічали в Кролевці новий комфортний потяг Інтерсіті «Київ-Шостка», виробництва наших партнерів з Hyundai. Також, було максимально швидко та ефективно відновлено низку регіональних потягів в Сумській області і забезпечено транспортне сполучення як в середині області, так і з іншими областями України.

У Кролевці, у 2022 році, зважаючи на звернення Кролевецького міського голови Віктора Лехмана, досягнувши порозуміння з головою Сумської ОВА Дмитром Живицьким, вдалося здійснити ямковий ремонт доріг в місті Кролевець та по деяким критичним ділянкам між селами громади.

Зважаючи на звернення до Олександра Слюсара його колег – депутатів Путивльської міської ради від фракції ПП «Слуга Народу» щодо подальшого функціонування комунального закладу Сумської обласної ради «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С.В. Руднєва» – вдалося врятувати заклад. Призначено нового директора, збережено колектив та учнівський потенціал в Путивльській прикордонній громаді Конотопського району.

Олександр Слюсар не залишається осторонь соціальних питань, зокрема забезпеченні дровами тих, хто їх потребує. У цьому році допомогу з опаленням надав Кролевецькому товариству сліпих та двом громадянам, які звернулися до нього на особистому прийомі.

Відповідно до звернень мешканців будинку по площі Миру, 6 в Кролевці було надано матеріали для ремонту дитячого майданчику та благоустрою прибудинкової території.

Надає постійну підтримку риболовному колективу Ремзаводівського ставу в місті Кролевець в питаннях благоустрою прилеглої до ставу територій, ремонту під’їзних шляхів тощо.

Підтримує творчі колективи Кролевеччини. Зокрема, в цьому році, власним коштом відремонтував зал для занять хореографічного колективу «Smile» у Центрі культури Кролевецької міської ради.

Робота над пріоритетними напрямками триває постійно. Особлива вдячність нашим Силам Оборони за можливість працювати і бути корисним у цей нелегкий час. Дякую усій команді ПП «Слуга Народу» на Сумщині, народному депутату України Михайлу Ананченку, голові Сумської ОВА Дмитру Живицькому, голові Сумської обласної ради Віктору Федорченку, усім головам громад Конотопщини, депутатам місцевих рад, які приєдналися до нашої команди, щоб ефективно розв’язувати питання мешканців регіону! Все буде Україна, адже ми обов’язково переможемо ворога і Україна, а разом з нею і Сумщина відродиться! Слава Героям! Слава Україні!», – підсумував у власному звіті  Олександр Слюсар.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top