telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт депутата Сумської обласної ради Людмили Чегринець за 2022 рік

Я, Чегринець Людмила Вікторівна, депутатка Сумської обласної ради VІІІ скликання від ПП СЛУГА НАРОДУ, звітую про свою депутатську діяльність у 2022 році.

Протягом звітного періоду брала участь у чотирьох з п’яти пленарних засідань сесій та усіх комісій обласної ради, зустрічалася з виборцями. Спільно з керівництвом обласної ради та колегами по депутатському корпусу обговорювали проблемні питання життєдіяльності області, можливість та шляхи їх вирішення.

На початку січня продовжувалася робота з впровадження реформи шкільного харчування - інспектувала шкільні заклади та готувала пропозиції щодо розв’язання проблемних питань.

Тривала робота з впровадження Програми економічного паспорта українця, що дало б змогу розподіляти доходи держави від рентної плати за користування надрами, які накопичувалися у Фонді майбутніх поколінь і потім виплачувалася громадянам України при досягненні повноліття (дітям, що народилися з 01.01.2019р.).

24 лютого змінило плани та внесло корективи в роботу. Як і всі, я почала працювати на Перемогу!

Не розголошуючи партизанські дії, буду говорити про наступне:

Першою моєю допомогою були тепловізори, рації, павербанки та скотч, які я  замовляла з-за кордону і 16.03.2022 року хлопці із ТрО міста Суми та м.Шостка отримали перші подарунки.Одночасно з цим передала авто, яке віддали мені для допомоги в обороні Сумщини.

Продовжила надавати допомогу військовим, згідно з їх потребами. На початку березня отримала партію берців із Чехії та отримала посилку із бронежилетами, що замовляли з США. Увесь цей вантаж я особисто розвезла хлопцям на позиції. Як депутат зверталася неодноразово до Червоного Хреста та ООН із закликом закрити небо над Україною.

Одночасно  йшла робота з допомоги цивільному населенню.14.03.2022 року прибула до Першого Сумського гуманітарного штабу газель з дитячим харчуванням, підгузками та засобами особистої гігієни. Все це роздали тим, хто потребував допомоги.

Відразу після деокупації міста Тростянець та села Боромля повезла туди гуманітарну допомогу. А потім, разом із народним депутатом Михайлом Ананченком та колегами-депутатами – і в Лебедин та прилеглі до нього села.

На початку квітня із США прибула  ще допомога. Це були рації, павербанки, та інша амуніція, які я передала військовим.

На початку квітня знову залучала до допомоги Сумщині гуманітарний вантаж.  Отримала від друзів із західних областей фуру вантажу - розвезла та роздала на деокуповані території Сумської області.

Чергова вантажівка від друзів із США: ліки, розгрузки, тактичні ремні, індивідуальні аптечки, тактичні окуляри, рукавиці, спальні мішки і це все військовим розвозила на позиції.

Разом із депутатом Микитою Банею передавали перев’язувальні матеріали та ліки для ТрО та ДФТГ.

У травні відвідали разом з народним депутатом Михайлом Ананченком та головою Сумської ОВА Попівську ОТГ, відвезли туди планшети та ноутбуки від Першої леді, які передали ДБСТ.

Відвідувала передові позиції на прикордонні. Відправляла важливе та необхідне бійцям у гарячі точки.

Поряд з цим я стала ініціатором і з початку масштабного вторгнення працювала над реалізацією ідеї Соціального проєкту - Благодійний магазин «Посмішка Єдності». Вже з червня він запрацював. Його робота триває і до сьогодні.

Увесь цей період співпраця тривала з колегами та друзями по всій Україні. А допомога надавалася жителям Сумщини:

 • У День захисту дітей разом із Михайлом Ананченком та головою ОР – Віктором Федорченком, відвідали Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей, привітали та вручили подарунки.
 • За підтримки Михайла Ананченка передали бригадам Центру екстреної медичної допомоги бронежилети.
 • Відвідувала поранених бійців у лікарнях та допомагала задовольняти їх потреби.
 • Відвезла допомогу у Харківський військовий шпиталь, передавши потреби для поранених.
 • Ініціювала та разом із народним депутатом України Михайлом Ананченком і головою обласної ради Віктором Федорченком брала активну участь у привітаннях та нагородах військових на позиціях. Обстежували, вислуховували та допомагали далі.
 • Вітала діток з державними святами у спортивно-розважальних таборах.
 • Відвідувала Центр Матері та дитини, поспілкувалися та обговорили подальші шляхи допомоги. Підтримуємо…
 • Взяла участь у виїзному засіданні комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжнародного співробітництва,  членом якого є народний депутат Михайло Ананченко.
 • Брала участь у засіданні та обговоренні важливих питань на чолі з Оленою Шуляк.
 • Сприяла у забезпеченні військовим авто швидкої допомоги  з великою прохідністю.
 • У День захисників та захисниць України відвідала бійців на прикордонні у Юнаківській громаді, привітала та передала буржуйки, ліхтарі та теплий одяг.

Постійно підтримую військовослужбовців ЗСУ, ТрО, бійців ДФТГ.

У жовтні взяла участь у з’їзді руху Зе!Жінки! у місті Тернопіль. Там обговорювали подальшу співпрацю між областями та шляхи розв’язання проблемних питань.  Підтримувала та втілювала акції, ініційовані рухом Зе!Жінки для  населення Сумщини.

Брала участь у заходах та форумах «ЗеМолодіжки» Сумщини.

Організувала акцію «Допоможи утеплити ЗСУ». Було придбано та зібрано теплий одяг, каримати, ліки, аптечки, засоби особистої гігієни, газові балони, акумулятори, світлодіодні стрічки, окопні свічки, тактичні окуляри, спальні мішки - все це передали разом з оберегами від дітей, що власноруч зробили у Благодійному магазині «Посмішка Єдності», сумським бійцям, які виїжджали в гарячий напрямок.

Також депутати ПП «Слуга Народу» зібрали фуру гуманітарного вантажу і я, разом з колегою депутатом Віталієм Калініченком, супроводжувала вантаж у Херсонську область.

До Дня Святого Миколая організували разом із колегами депутатами Вірою Лаврик, Микитою Банею, Олексієм Романьком, Тетяною Євдокимовою перегляд вистави для діток ВПО, які також реєструвалися у Соціальному проєкті Благодійного магазину «Посмішка Єдності». Було приблизно 50 дітей.

Разом із депутатами СМР від ПП Слуга Народу - Артемом Кобзарем та Максимом Зеленським, відвідала Улянівську спеціалізовану школу та привітали діток.

Ініціювала виділення 50 тис. грн з обласного бюджету соціальної допомоги на лікування та покращення соціально-побутових умов населенню м.Суми.

Сприяла наданню  приміщення Сумському ОТЦК.

Не залишила без уваги і звернення директора Сумського будівельного коледжу щодо сприяння у виділення матеріалу для ремонту покрівлі приміщення.

На особистих прийомах прийняла 58 громадян, провела 7 зустрічей з мешканцями округу. За звітний період отримала 6 звернень із яких 5 вирішились позитивно,1- спрямовано до компетентного органу та ще один запит від 2021 року було вирішено позитивно.

За період воєнного часу отримала 6 нагород:  Медалі, Грамоти, Подяки за допомогу ЗСУ та внесок в оборону держави.

Дякую Захисникам за можливість працювати та колегам за підтримку і співпрацю!

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 03 січня 2023, 10:07

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top