telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт про роботу депутата Сумської обласної ради Кужель Оксани Василівни за 2022 рік

Я, Оксана Кужель, обрана депутатом Сумської обласної ради 25 жовтня 2020 року від ПП «СЛУГА НАРОДУ». Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, передбачених Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи Сумської обласної ради.

Моя діяльність як депутата обласної ради спрямована на підтримку ініціатив місцевих громад, органів місцевого самоврядування та вирішення питань, з якими звертаються виборці мого округу, інтереси яких я представляю у Сумській обласній раді.

У 2022 році я була обрана головою  постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю, інформаційної та регуляторної політики.

На жаль, війна внесла корективи у наше повсякденне життя  та я, як депутат обласної ради, з перших днів війни разом з депутатами різних рівнів на моєму окрузі в Роменському районі створили гуманітарний штаб, який спрямував свою діяльність на допомогу військовослужбовцям, соціально-незахищеним та малозабезпеченим верствам населення. 

Війна стала справжнім викликом для сфери соціального захисту України. Особливо вона зачепила найбільш вразливі категорії населення. Тому установи, в яких знаходяться незахищені громадяни, – в центрі особливої уваги. За моєї ініціативи та підтримки  у перші дні війни у комунальні заклади соціального захисту обласного підпорядкування, що знаходяться на території  Роменського району, з метою організації харчування для підопічних було передано продукти харчування (крупи, мука, м’ясо птиці).

З перших днів війни разом з іншими волонтерами передавала військовослужбовцям з різних підрозділів ЗСУ, які дислокуються на Сумщині, Харківщині, у Донецькій області турнікети, тактичні аптечки, медичні препарати (кровоспинні, знеболюючі, жарознижуючі), продукти харчування, засоби гігієни, ковдри, спальники, палатки, каремати, тактичні рюкзаки, питну воду, продукти швидкого приготування, овочі.

Разом з працівниками закладів освіти, соціального захисту ми виготовили майже 1000 банок тушонки і передали її військовослужбовцям.

У перші дні війни організувала гаряче харчування для роти охорони  Роменського РТЦК та СП.

Разом з  волонтерами надали цільову допомогу сім'ям, які були вимушені залишити свої домівки у Маріуполі, Харкові, Чернігові та інших населених пунктах.

Передали до КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня», КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня», КНП «Лебединська лікарня імені лікаря К.О. Зільберника», КНП «ЦПМСД м. Ромни» РМР,  КНП СОР «Обласний клінічний перинатальний центр» медичні препарати, хірургічні інструменти, дитяче харчування, засоби гігієни, перев‘язувальних матеріалів (знеболюючі, жарознижуючі, мікстури від кашлю), медичні аптечки для першої медичної допомоги.

Сформували та відправили гуманітарні вантажі у м. Тростянець, для соціально-незахищених верств населення.

Роменський центр комплексної реабілітації для дітей (осіб) з інвалідністю імені Наталії Осауленко протягом звітного періоду отримував адресну гуманітарну допомогу для дітей (осіб) з інвалідністю, які потрапили в складні життєві обставини.

Воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати! Перемога за нами ! Все буде Україна! Слава ЗСУ! Слава Україні! 

Депутат Сумської обласної ради                                         Оксана КУЖЕЛЬ

 

 

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top