telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт депутата Сумської обласної ради Чигринця Віктора Петровича за 2021 рік

Головною метою моєї депутатської діяльності було і залишається відстоювання в області інтересів лісової галузі.  Адже не перший рік навколо лісогосподарських підприємств державної форми власності точаться дебати щодо передачі лісів у концесію, вивчаються та апробуються різні стратегії реформування галузі, що, на жаль, далеко не завжди ставить у голову кута інтереси працюючих чи інтереси громад, на територіях обслуговування яких підприємства розміщені.  Системна ж та безперебійна робота лісгоспів – це і робочі місця людям з повним пакетом соціальних гарантій, і вчасна сплата податкових платежів до бюджетів громад. 

Тому вектор моєї роботи, як депутата, був спрямований на лобіювання інтересів, в першу чергу, лісогосподарських підприємств та їх працівників. А також розширення спектру соціальних програм лісівничого спрямування:  це створення умов для цивілізованого відпочинку людей у лісі, розширення мережі просвітницьких об’єктів: музеїв лісу, екологічних стежин, екскурсійних маршрутів; підтримка молодіжних екологічних ініціатив, розвиток та підтримка діяльності учнівських лісництв  тощо.

Упродовж звітного періоду було проведено 8 зустрічей з мешканцями виборчого округ та прийнято 28 громадян. Отримано 33 заяв та скарг, з них 5 колективних, з яких 31 Вирішено заяв та скарг особисто депутатом, 2 - спрямовано для вирішення до інших органів та установ.

За зверненнями виборців було упорядковано і відкрито музей артефактів у Велико-Бобрицькому лісництві ДП «Краснопільське лісове господарство» та створено клас для занять учнівського лісництва «Дружба» на базі Велико-Бобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів; укомплектовано навчальний кабінет географії у Краснопільській гімназії; забезпечено підручниками з іноземної мови школярів Лебединського закладу загальної середньої освіти № 7; неодноразово вишукано можливості по наданню матеріальної допомогу фізкультурно-спортивному товариству «Динамо», зокрема, членам обласної збірної юнацької команди з біатлону для поїздки на начально-тренувальні збори та необхідної допомоги й підтримки Лебединському міськрайонному товариству допомоги дітям – інвалідам, що мають розумову відсталість і фізичні вади «Мрія». 

За рахунок коштів, виділених з обласного бюджету на виконання депутатських повноважень, надано адресної матеріальної допомоги на лікування 10 особам та додатково вишукано можливість для надання адресної матеріальної допомоги на лікування 2 жителям області.

Організовано роботу по частковому ремонту дороги у по вул. Кутузова у смт Краснопілля.

Взято активну участь у обласній акції «Збери дитину до школи» та вишукано можливість для забезпечення канцелярським приладдям дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей Крснопільської ТГ та Лебединської міської ТГ.

Також велика увага була приділена організації дозвілля школярів, зокрема вишукано можливості для організації розважальних заходів дітям Крснопільської ТГ та Лебединської міської ТГ у День захисту дітей,  організовано адресні вітання школярів з Днем Святого Миколая, з Новорічними і Різдвяними святами тощо. 

Поряд з цим було ініційовано виділення з фонду охорони навколишнього середовища на 2021 рік коштів у сумі 500 тис. грн на організацію вольєрного господарства по розширенню видового складу диких мисливських тварин (олень благородний, олень європейський) та 500 тис. грн на діяльність щодо збереження видів тварин, занесених до Червоної книги України, зокрема, придбання кормів для зубрів, що мешкають у мисливських угіддях ДП «Конотопське ЛГ»; ініційовано та організовано широке залучення в області депутатів всіх рівнів до загальнодержавних екологічних акцій «Створюємо ліси разом», «Озеленення планети», «Нагодуй птахів взимку»; ініційовано та проведено озеленення об’єктів соціальної сфери села, всього впродовж року вишукано можливості для озеленення близько 100 соціальних  об’єктів, серед яких школи, лікарні, парки, сквери, сади тощо, розчистка та висадка лісу замість несанкціонованого звалища у Лебединській міській ТГ. Всього на ці цілі було передано громадам 7,5 тисяч штук саджанців декоративних та деревних порід.

Було вишукано можливості для широкого розвитку екскурсійної діяльності у дендропарку Велико-Боборицького лісництва Краснопільського лісгоспу та ландшафтному заказнику місцевого значення урочищі «Образ». Впродовж року на екскурсіях у згаданих об’єктах побували до 10 тисяч чоловік.  Особлива увага була приділена навчальним закладам та організаціям з виборчого округу. Також у Сумському районі на території державного лісового фонду було влаштовано 30 рекреаційних зон, де створені належні умови для цивілізованого відпочинку людей у лісі.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 20 січня 2022, 16:25

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top