telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт депутата Сумської обласної ради Ігоря Кашука за 2021 рік

Кашук Ігор Володимирович, обраний депутатом Сумської обласної ради VIII скликання від політичної партії «За Майбутнє».

Свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, передбачених Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», регламентом Сумської обласної ради та іншими нормативно-правовими актами.

Моя діяльність, як депутата Сумської обласної ради,  спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, наданих  чинним законодавством України.

Перебуваючи у складі постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації, ретельно вивчав нагальні питання, опрацьовував зауваження, готував пропозиції та брав активну участь у обговоренні питань, які виносились на розгляд сесії.

Найважливішою складовою у своїй роботі як депутата обласної ради вважаю постійну співпрацю з виборцями: консультації, надання підтримки та допомоги жителям Шостки та Шосткинського району, налагодження діалогу між представниками влади та виборцями.

Головну увагу в своїй депутатській діяльності приділяю роботі безпосередньо на виборчому окрузі. Прямий діалог з виборцями – дієвий механізм ефективного вирішення нагальних проблем людей.

Майже кожного місяця проводжу особистий прийом громадян. У 2021 році було проведено 9 особистих прийомів та 6 виїзних зустрічей з виборцями,  на яких розглянуто понад  50 особистих звернень громадян стосовно питань медичної допомоги, житлово-комунальних проблем, питань соціального захисту, пенсійного забезпечення тощо.

У своїй депутатській діяльності намагаюсь робити все, щоб люди поважного віку були захищеними, відчували турботу та не втрачали суспільної активності. Зокрема, постійно підтримую ветеранські організації, підопічних Воронізького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній людині у будь-якому віці. Тому завжди намагаюсь підтримувати спортивні починання. Так, у цьому році була придбана спортивна форма для  спортивних команд військової частини 3022 та дитячої футбольної команди КДЮСШ «Барса» (м. Шостка), придбаний спортивний інвентар та надана матеріальна допомога на організацію поїздок на змагання вихованцям КДЮСШ «Барса» (м. Шостка).

Разом з колегами, депутатами  місцевих, районних рад,  продовжуємо традиції добрих справ, привітання та допомоги багатодітним сім’ям  Шостки та Шосткинського району та  сім’ям,  які опинились у складних життєвих обставинах .

Вже декілька років поспіль надаю допомогу в оновленні матеріально-технічної бази 2-го  ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Сумській області. 

Як депутат обласної ради завжди підтримую та реалізовую соціальні проекти. Зокрема, цьогоріч було організовано екскурсійну поїздку для дітей Шосткинської  спеціальної загальноосвітньої школи №10, розпочато облаштування шкільного подвір’я.

Уважно ставлюсь до розподілу та ефективного використання коштів обласного бюджету, що виділяються на виконання депутатських повноважень.  У цьому році 50 тис. грн було направлено на допомогу на лікування жителям м. Шостки.

Активно висвітлюю свою депутатську діяльність у газеті «Перекресток», на своїй  сторінці в  Facebook.

За цей невеликий проміжок часу у ролі представника громад  області  вдалось зробити чимало, але ще більше  планів та задумів маю у перспективі. Впевнений, спільними зусиллями більшість проблемних питань будуть вирішені, а накази виборців – виконані.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top