telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт депутата Сумської обласної ради VIII скликання Ткачової Анастасії Ігорівни за листопад 2020 – грудень 2021 року

Я, Ткачова Анастасія Ігорівна, обрана депутатом Сумської обласної ради від політичної партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.  Є членом партії. Під час здійснення своїх депутатських повноважень керувалася Конституцією України, ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» та іншими державними нормативними актами. Входжу до складу постійної комісії обласної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики.

З моменту набуття повноважень працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків. Протягом звітного періоду постійно відвідувала сесії Сумської обласної ради та засідання постійної комісії. Брала участь в обговоренні проблемних питань. Протягом 2021 року проводила зустрічі з виборцями. У міру моїх сил намагалася надати допомогу або пояснення з питань, які хвилюють наших громадян. За 2021 рік мною було направлено близько 10 звернень та 15 запитів, що стосувалися захисту інтересів громадян та виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень.

Протягом 2021 року брала участь у різного роду акціях:

  • відвідувала лікувальні та реабілітаційні заклади з метою допомогти та підтримати дітей та їхніх батьків у складних життєвих ситуаціях;
  • брала участь у висадженні саджанців на лісових ділянках в рамках Всеукраїнського проекту «Зелена країна»;
  • є представником «Національної платформи «Жінки за мир». Активно беру участь у різноманітних заходах, які в основному направлені на підтримку одиноких матерів; дітей , що перебувають у складних життєвих ситуаціях; сімей, які потребують фінансової підтримки.

На сесії Сумської обласної ради, спільно з депутатами фракції ОП-ЗЖ, було підготовлено проект «Про звернення депутатів Сумської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту сімей з дітьми, забезпечення охорони материнства і дитинства та подолання демографічної кризи», яке було підтримано більшістю депутатів на сесії Сумської обласної ради.

Справи, започатковані у 2021 році, будуть реалізовані протягом наступних років. Я відкрита до співпраці та допомоги у вирішенні нагальних питань жителів області.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top