telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Звіт депутата Сумської обласної ради VIII скликання Жиленко Ірини Анатоліївни за листопад 2020 – грудень 2021 року

Протягом звітного періоду відповідно до Закону України «Про статус депутата місцевих рад» на виконання виборчої програми і доручень виборців  брала участь у 8 пленарних засіданнях сесії Сумської обласної  ради. Також долучалася до роботи 7 засідань постійної комісії з питань соціальної власності територіальних громад та приватизації, членом якої я є. На засіданнях комісій було розглянуто понад 50 питань щодо закріплення майна спільної власності, територіальних громад, сіл, селищ, міст Сумської області. Доповнено перелік адрес до рішення «Про включення до переліку для приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Сумської області», визначено перелік майна, що передається в безоплатне користування, погоджено проведення будівництва, реконструкції та капітального ремонту більше ніж 20 закладів.

Одним із напрямків депутатської роботи є взаємодія з виборцями, адже головним завданням депутата є представлення і захист прав та інтересів громадян. Для вирішення висловлених у зверненнях проблемних питань направлялися депутатські звернення до структурних підрозділів Сумської обласної ради та Сумської державної адміністрації і виконавчих органів влади, а також проводилися особисті виїзди на місця. На підставі цього було розв’язано значну кількість проблемних питань, пов’язаних з ремонтом прибудинкових територій, ефективного використання державного майна, забезпечення соціального захисту найменш захищених категорій населення.

За період праці в депутатському корпусі направила 17 депутатських звернень, вирішувала проблеми міста та Сумської області. Проведено 10 прийомів громадян, 5 онлайн прийомів у зв’язку з карантинними обмеженнями,  на які звернулося 20 мешканців, що проживають у межах Сумської області, опрацьовано 2 письмових та 18 усних звернень від громадян, підприємств та організацій.

Було відвідано Миропільську територіальну громаду Сумської області і обговорено проблематичні питання мешканців, зокрема, більшість скарг направлена на обслуговування людей похилого віку в медичних закладах. На разі готую депутатський запит, щоб вирішити зазначені проблеми.

Представниками політичної партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА-ЗА ЖИТТЯ було ініційовано звернення до влади щодо збільшення фінансування у сфері медицини та збільшення субвенції в 2022 році місцевим бюджетам для проведення заходів протидії захворюваності гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Виділені депутатські кошти на виконання доручень виборців у розмірі 50 тисяч грн були направлені на лікування та матеріальну допомогу людям, які  зверталися до мене з дуже серйозними захворюваннями.

Важливими для себе вважаю питання, що стосуються благоустрою населених пунктів нашої області, а також вирішення проблем сучасної української медицини та фінансування даної галузі.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 18 січня 2022, 11:52

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top