telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт депутатки Сумської обласної ради VIII скликання Ірини Д’яконової за депутатську діяльність здійснену у 2021 році

Як депутатка Сумської обласної ради від фракції «За Майбутнє», протягом 2021 року здійснювала свою діяльність спрямовану на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах повноважень, передбачених Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими нормативно-правовими актам, що регламентують діяльність депутатів місцевих рад.

Основними напрямками депутатської роботи у 2021 році були:

  • участь у сесіях Сумської обласної ради;
  • участь у засіданнях постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, науки, культури, туризму, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, материнства та дитинства;
  • зустрічі з виборцями на території виборчого округу,  прийоми громадян, робота в окрузі;
  • участь у підготовці проектів рішень Сумської обласної ради;
  • забезпечення розподілу коштів, спрямованих на надання матеріальної допомоги жителям Сумської області, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують лікування (за відповідними заявами і зверненнями);
  • координація діяльності Жіночого руху «За Майбутнє» в Сумській області.

Пріоритетами власної діяльності, як депутатки, визначаю вивчення питання та підвищення рівня соціального захисту населення в області, відновлення соціальної інфраструктури міст, селищ, громад, сприяння розвитку економічного, освітнього та наукового потенціалу області.

На реалізацію визначених пріоритетів протягом 2021 року:

  1. Підготовила депутатські запити  відповідно до опрацьованих звернень мешканців міста, громадських організацій.
  2. Взяла участь у низці соціальних проєктів та благодійних заходах на базі об’єктів соціальної інфраструктури області.
  3. Направила проєкт рішення сесії обласної ради щодо  «Про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад», який був підтриманий депутатами.
  4. Направила низку  депутатських звернень спрямованих на вивчення ситуації щодо протидії та запобіганню домашньому насильству в області.

На підтримку ініціативи щодо розбудови дієвої системи боротьби та протидії домашньому насильству та створення Центру для постраждалих від домашнього насильства в області взяла участь в  організації та проведенні в якості модератора  круглого столу на підтримку зазначеної ініціативи. Брала участь у заходах громадських організацій області, міжнародних ГО, спрямованих на сприяння розбудови демократичних засад, боротьбі з домашнім насильством, гендерній рівності. Робота в цьому напрямку буде продовжуватись і надалі.

За ініціативи Жіночого руху ПП «За Майбутнє» започаткувала  соціальний проєкт для жінок області - «Жіночий десант», спрямований на підтримку здорового способу життя жінок в містах області.

Пройшла навчання за програмою Національного інституту демократії (NDI) для депутатів місцевих рад та отримала сертифікат тренера депутатів місцевих рад. Організувала та провела тренінги для депутаток місцевих рад ПП «За Майбутнє» в Сумській області.

У 2022 році планую продовжувати активну депутатську діяльність. Особливу увагу планую приділяти питанням реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сумської області, підтримці законодавчих ініціатив в галузі соціального захисту населення, материнства, дитинства, інклюзії, реалізації проектів ПП «За Майбутнє» - «Голос людей з інвалідністю», «Жіночий десант» та інших ініціатив фракції «За Майбутнє» в Сумській обласній раді.

Ціную підтримку виборців!

Завжди готова спрямовувати власний професійний досвід на розбудову потенціалу Сумської області!

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top