telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт депутата Сумської обласної ради VIII скликання Войтенка Миколи Григоровича за 2021 рік

Я, Войтенко Микола Григорович, обраний депутатом Сумської обласної ради восьмого скликання від Політичної партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ по Шосткинському виборчому округу, виконую свої депутатські повноваження на підставі доручень виборців та представляю інтереси жителів Шосткинського району Сумської області.

Беру активну участь у житті мешканців свого округу шляхом вирішення існуючих проблем. Запорукою ефективності моєї депутатської діяльності є постійний діалог з людьми, вивчення їхніх проблем і побажань, і намаганні їх вирішити.

За звітний період мною проведено 7 особистих прийомів громадян та 16 зустрічей з трудовими колективами. Результатом спілкування стали звернення виборців (23 лише письмових) до мене як до депутата. Всі звернення (і усні також) опрацьовані, по більшості з них вирішені питання, які порушувалися

Всі депутатські кошти, виділені Сумської обласної радою на виконання депутатських повноважень, направлені на лікування хворих в 11 родинах.

Направлено 5 депутатських запитів щодо вирішення проблем округу та його жителів. Всі запити були підтримані на сесії депутатами Сумської обласної ради.

14 разів брав участь на місцевому телебаченні (ATV, СТС) в обговоренні проблем регіону та пошуку їх вирішення.

Підготовлено та направлено звернення до вищого керівництва країни щодо збільшення фінансування медичної галузі, відновлення пільг чорнобильцям, зменшення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги, забезпечення твердим паливо незахищених верств населення, повернення державного регулювання цін на продукти харчування та товари першої необхідності.

Долучився до боротьби за збереження в м. Шостка «Госпіталю інвалідів та ветеранів війни», «Медичного коледжу».

За мого сприяння та за моєю ініціативою виділено кошти з обласного бюджету:

 • 2,5 млн гривень на закупівлю шкільного автобуса та 500 тис. гривень на обладнання для приготування їжі Шосткинському ліцею-інтернату спортивного профілю;
 • 1,23 млн гривень на ремонт каналізаційного колектора від вул. Короленка до головної КНС в м. Шостка;
 • 1,611 млн гривень на реконструкцію водоскидної споруди водосховища в с. Голубівка (колишнього Середина-Будського) Шосткинського району;
 • 7,8 млн гривень на утилізацію небезпечних хімічних засобів, що зберігаються на території Шосткинського району;
 • 10,0 млн гривень (кошти Державного фонду регіонального розвитку) на комплексну термомодернізацію ДНЗ «Казка» в  м. Шостка;
 • для проведення поточного ремонту автодороги Шостка - Зноб-Новродське - Середна-Буда;
 • для проведення поточного ремонту автодороги О191705 Шостка - Чапліївка - Погорілівка - Реутинці;
 • для проведення поточного ремонту дороги по провулку Чехова, по вулицях Вороніжська, Кожедуба в м. Шостка;
 • для проведення поточного ремонту дороги по вулиці Путивльська в м. Глухів;
 • для проведення поточного ремонту дороги по провулку Чехова, вулиці Вороніжська в м. Глухів;
 • на постійній основі підтримую дієву співпрацю із громадськими організаціями ветеранського, чорнобильського спрямування, а також з громадськими об'єднаннями інвалідів тощо.

Брав участь у всіх пленарних засіданнях сесій Сумської обласної ради та засіданнях постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Неодноразово брав участь в загальнодержавних протестних акціях проти підвищення комунальних тарифів, підвищення цін на товари першої необхідності, антинародної політики чинної влади.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top