telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт депутата Сумської обласної ради VIII скликання Юрія Меєровича перед громадою Охтирського району за листопад 2020 – грудень 2021 року

Шановні виборці!

На місцевих виборах у жовтні 2020 року ви втретє довірили мені представляти ваші інтереси в обласній раді, за що я вам щиро вдячний і обіцяю плідно працювати на благо громад.

Одразу слід обумовити, що в результаті децентралізації було утворено укрупнений Охтирський район, до складу якого увійшли колишні Великописарівський, Тростянецький та Охтирський райони. Нині Охтирський район налічує 9 територіальних громад, із них: 2 - міські, 3 - селищні, 4 - сільські, отже і роботи значно збільшилось.

Минув один рік моєї каденції депутата Сумської обласної ради восьмого скликання. Продовжую постійно спілкуватись з виборцями, жителями територіальних громад району, підтримую зв’язки з трудовими колективами, співпрацюю з органами місцевого самоврядування.

Одним із основних обов’язків своєї діяльності вважаю участь у пленарних засіданнях обласної ради та постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, освіти, науки, культури, туризму, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, материнства та дитинства, членом якої я є.

Протягом звітного періоду взяв участь у роботі 9 (із 9 запланованих) сесій обласної ради, на яких розглядалося 317 питань; взяв участь у роботі 8 засідань (132 питання) постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, науки, культури, туризму, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, материнства та дитинства. Вивчав усі запропоновані теми та брав активну участь у обговоренні 98 питань, які виносились на розгляд комісії. Вніс пропозицію щодо виділення необхідних коштів з обласного бюджету на підтримку спортсменів та розвитку олімпійського, неолімпійського, параолімпійського та дефлімпійського руху, яка була підтримана і проголосовна 24.02.2021року.

Брав активну участь не лише в сесійних засіданнях Сумської обласної ради, а й у засіданнях Охтирської (20), Тростянецької (1) міських та Охтирської районної (6 сесій,11 пленарних засідань) рад.

Взяв участь у 10 засіданнях депутатської фракції ПП ОПЗЖ обласної ради.

Однією з найважливіших ділянок роботи для мене, як для депутата, на виборчому окрузі є особистий прийом громадян, який здійснюється у третій вівторок кожного місяця в громадській приймальні депутатів від Політичної партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ з 11.00 до 15.00 за адресою: м. Охтирка, вул. Незалежності, буд. 24 ( другий поверх ПП «Інженерно-учбовий центр», Торговий центр «ЛІНЕ»).

За звітний період проведено 14 прийомів громадян, із них 1 виїзний прийом в смт. Велика Писарівка. Всього звернулося 32 людини, порушено 35 питань. За результатами їхнього розгляду підготовлено та скеровано у відповідні інстанції (обласна державна адміністрація, обласна рада, Охтирська міська рада, управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації   Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області, ТОВ «Сумигаззбут») 12 депутатських запитів та звернень. Крім того, спільно з депутатом обласної ради Олександром Будником підготовлено та направлено 5 депутатських запитів. Із 17 депутатських запитів і звернень позитивно вирішено 8, на контролі – 4, роз’яснено – 5. Всього із 35 порушених питань позитивно вирішено – 23, взято на контроль – 2, роз’яснено - 10.

За рахунок коштів, виділених з обласного бюджету для виконання депутатських повноважень у 2021 році в сумі 50 тисяч гривень, надано матеріальну допомогу на лікування та реабілітацію 8 жителям міста Охтирки.

Порушив питання перед міським головою Павлом Кузьменком про заохочення кращих спортсменів міста Охтирки. Як результат - вперше спортсмени отримали грошові винагороди за досягнення високих спортивних результатів, і кращі спортсмени нагороджені подарунковими наборами за внесок у розвиток видів спорту Охтирської міської територіальної громади.

Протягом року брав участь у загальнодержавних та культурно-спортивних заходах, які проводилися в районному центрі.

Напередодні Дня Святого Миколая, разом з депутатом обласної ради Олександром Будником та депутатами Охтирської міської ради від ПП ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ привітали дітей КУ «Охтирський міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» зі святом.

З грудня 2019 року по теперішній час є членом поліцейської комісії Управління поліції охорони в Сумській області.

Шановні виборці! Я відкритий до співпраці та завжди готовий до прямого діалогу з кожним!

Дякую всім,  хто допомагає та підтримує мене у депутатській діяльності!

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top