telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт депутата Сумської обласної ради VIII скликання Олександра Будника за листопад 2020 – грудень 2021 року

Шановні виборці!

Підбиваючи підсумки роботи за звітний період маю намір зупинитися на таких основних напрямках: діяльність в обласній раді, робота в окрузі, особистий прийом громадян.

За період з листопада 2020 року по грудень 2021 року обласною радою скликано та поведено 9 сесій,  у яких я особисто брав участь, де розглядалося  317 питань.

Як заступник голови постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації Сумської обласної ради восьмого скликання взяв участь у роботі 8 засідань комісії, на яких розглянуто 136 питань. Взяв участь в обговоренні 57 питань, вніс пропозиції до 6 проєктів рішень, а саме запропонував:

  • вивчити питання щодо можливості погашення заборгованості заробітної плати КП СОР «Суми Фарм», шляхом виділення коштів із обласного бюджету;
  • доповнити проєкт рішення «Про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області Річківської сільської територіальної громади Сумського району», словами наступного змісту: « із збереженням цільового використання»;
  • зняти з розгляду 3 проєкти рішень для подальшого вивчення;
  • викласти в новій редакції  проєкт рішення «Про припинення користування та закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області» та закріпити майно на праві господарського відання за Шосткинським дочірнім агролісогосподарським підприємством «Шосткинський агролісгосп».

Всі пропозиції були підтримані і проголосовані на засіданнях комісії.

Разом з депутатом обласної ради Меєрвичем Ю.М. підготовлено та направлено до Сумської обласної ради, Сумської обласної державної адміністрації, управління охорони здоров’я ОДА 5 депутатських запитів. Серед них:

  • щодо виділення коштів на придбання кріоциліндра об’ємом 480 л для КНП ОМР «Охтирська центральна районна лікарня» (вирішено);
  • про виділення коштів у сумі 250 тисяч гривень на ремонт репетиційної зали балетної студії  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа» (не вирішено);
  • щодо недопущення екологічної катастрофи на території Охтирського району;
  • про виділення коштів на лікування онкохворої дитини та оперативне втручання на серці (не вирішено).

Підготував та направив до Сумської обласної ради та обласної державної адміністрації депутатський запит про придбання муловсмоктувальної машини для м. Охтирка (не вирішено, у міській раді відсутні кошти на співфінансування).

Направив депутатське звернення до голови Сумської обласної державної адміністрації про надання матеріальної допомоги на лікування новонародженої дитини (не вирішено).

Однією з найважливіших ділянок роботи на виборчому окрузі є особистий прийом громадян, який здійснюється у 4-й четвер кожного місяця  в громадській приймальні депутатів від ПП ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ за адресою: м. Охтирка, вул. Незалежності, 24 ( другий поверх Торговий центр «Ліне».

За звітний період проведено 11 прийомів громадян, із них 1 - у селищі Кириківка. Всього звернулося 16 громадян, які порушили 16 питань. Із загальної кількості питань позитивно вирішено – 9, роз’яснено – 5, на контролі – 2.

Брав активну участь у роботі 10 засідань депутатської фракції ПП «ОПЗЖ» обласної ради.

За рахунок коштів, виділених мені з обласного бюджету на виконання депутатських повноважень у 2021 році в сумі 50 тисяч гривень, надана матеріальна допомога на лікування жителям м. Охтирка та Охтирського району.

Брав участь у загальноміських заходах, присвячених календарним та пам’ятним датам.

Напередодні Дня Святого Миколая, разом з депутатом обласної ради Меєровичем Ю.М. та депутатами Охтирської міської ради від ПП ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ, привітали дітей  КУ «Охтирський міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» зі святом.

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом Сумської обласної ради та іншими нормативними актами.

Щиро дякую всім, хто віддав за мене свій голос на місцевих  виборах у жовтні 2020 року, за допомогу та підтримку в моїй депутатській діяльності.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top