telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Звіт депутата Сумської обласної ради Олександра Слюсара за 2021 рік

Час підбити підсумки року. Не дивлячись на те, що пройшов лише рік, як мене обрано депутатом Сумської обласної ради, є про що розповісти виборцям, адже найважливіше в моїй роботі – це звернення громадян, над якими працював. Щось вдалося, є звернення, які не вдалося виконати, але ще все попереду. Хочу зауважити, що за 2021 рік мною було виконано понад 60% звернень.

Перш за все хотілося б зауважити, що саме завдяки підтримці народних депутатів від ПП «Слуга Народу» Михайла Ананченка та Тетяни Скрипки Кролевеччина отримала безпрецедентні кошти на розвиток. Так, понад 14 мільйонів гривень спрямовано на капітальний ремонт Кролевецького ліцею № 3, де завершено перший етап ремонтних робіт. Біля 2 млн гривень отримали загальноосвітні навчальні заклади Конотопу, Кролевця та Путивля на закупівлю технологічного обладнання для харчоблоків у їдальнях. Понад 2 мільйона гривень направлено на придбання автомобіля КДМ, щоб допомогти Кролевецькій громаді у розчищенні доріг від снігу взимку та для інших необхідних робіт.

Програма Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» теж не оминула Конотопщину. Так, на завершальному етапі ремонт дороги у мікрорайоні Андріївка на автодорозі «Кролевець-Вільне», завершено роботи на дорозі «Конотоп-Буринь-Чумакове» та «Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин». Також, зроблено дороги і в інших населених пунктах району.

За кошти державного дорожнього фонду виконано ремонт дороги по вулицях Жаркова та Гвардійська, адже саме за ці ділянки дороги до мене було спрямовано багато звернень від батьків вихованців ДНЗ № 7. Зроблено і внутрішні доріжки на території даного садочку.

У Кролевецькому ДНЗ № 9, за ініціативи батьків дітей, було оновлено дитячий майданчик для активних ігор вихованців.

У Кролевецьких ЗОШ № 5 та ЗОШ № 2 ім. М. Лукаша оновлено кабінет хімії та інклюзивний клас для реабілітації дітей з особливими освітніми потребами, на що спрямовано з обласного бюджету 56 тисяч гривень. Також, Тулиголівська школа та будинок культури в Дубовичах Кролевецької громади отримали ноутбуки.

50 тисяч гривень коштів обласного бюджету, що надані на виконання депутатських повноважень, направлені на дороговартісне лікування мешканців Кролевця та Путивля.

На баланс Кролевецької міської ради передано будівлі колишньої Кролевецької районної санітарно епідеміологічної станції з балансу Сумської обласної ради, для розміщення там автомобільного парку Кролевецького відділу освіти, що використовується для підвезення учнів загальноосвітніх закладів Кролевецької громади.

Підтримував і молодіжні ініціативи. У 2021 році підтримку отримали нові започатковані культурно-масові заходи. Так, у Ворглі, що на Кролевеччині, відбувся «Фестиваль живої історії», а у Ярославці – відкриття нового парку у Кочубеївській спадщині, у Дубовичах було надано підтримку у підготовці до відкриття нової набережної, у Алтинівці – «Рок на Селі».

Обіцяне отримали і Кролевецькі еко-активісти, яким було вручено Сертифікат на 7700 тисяч гривень для продовження ініціативи зі збирання та переробки батарейок – «ProБатарейки».

На звернення працівників музею Кролевецького ткацтва, де помирав 275-річний Шевченківський дуб, його було врятовано завдяки Ярославу Пастушенку та Ірині Пуризі.

У 2020-2021 році понад 120 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, людей з інвалідністю, одиноких пенсіонерів були забезпечені дровами для опалення приміщень.

Надав підтримку Кролевецькій районній громадській організації інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату «Пліч-о-Пліч» та Центру надання соціальних послуг Кролевецької міської ради, де проходять реабілітацію понад 50 людей з інвалідністю, серед яких більшість – діти. Також до Великодня понад 60 членів громадської організації українського товариства сліпих в Кролевці отримали подарунки до свята та поздоровили їх з Новим роком та Різдвом. Дітлахи з сімей, що потребують підтримки отримали новорічні подаруночки.

Для успішного виступу Тулиголівської та Дубовицької футбольних команд на чемпіонатах Кролевецької громади та району, було виділено по 15 тисяч гривень на облаштування нових воріт та розвиток команд.

Вихованці Кролевецької дитячо-юнацької спортивної школи отримали новенькі футбольні м’ячі на загальну суму - 10 тисяч гривень.

Спортсмени з джиу-джитсу, яких тренує депутат Кролевецької міської ради від ПП «Слуга Народу» Дмитрий Бочаров, прославили Кролевеччину на весь світ, адже нещодавно в Абу-Дабі Даніель Преображенко став бронзовим призером Чемпіонату світу, а Ринат Ткаченко отримав заслужене «срібло» Чемпіонату України.

Медична галузь теж в пріоритеті. Так, влітку було відремонтовано кімнату психологічної підтримки у Кролевецькій лікарні. Протягом року було передано до лікарень Конотопського району десятки кисневих концентраторів, які потрібні для хворих на COVID-19.

У Конотопській центральній районній лікарні, яка є опорною для мешканців колишнього Кролевецького району, відкрито оновлене, повністю оснащене сучасною технікою, приймальне відділення, де отримують першу допомогу в тому числі і кролевчани. Це завдяки реалізації Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Хочу констатувати, що лише за рік наша команда продемонструвала свою єдність у питаннях розвитку громад Конотопщини і як єдине ціле продовжуємо працювати над виконанням своїх депутатських повноважень та вирішення питань, з якими звертаються до нас люди. Дякую за підтримку голові Сумської ОДА Дмитру Живицькому, депутатському корпусу Сумської обласної ради на чолі з Віктором Федорченком, голові нашої фракції ПП «Слуга Народу» Микиті Бані, усім головам громад та депутатам місцевих рад за розуміння та підтримку!

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top