telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Звіт депутата Сумської обласної ради 8 скликання Пересадька Бориса Васильовича за 2021 рік

Я, Пересадько Борис Васильович, є депутатом Сумської обласної ради восьмого скликання від Політичної партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ, обраний у виборчому окрузі № 3 (Роменський район).

Як представник інтересів виборців свого виборчого округу, після обрання мене депутатом, виконую повноваження, надані мені законодавством та виборцями, представляю  та захищаю інтереси виборців, виконую їх доручення.

У своїй роботі керуюся Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування», Регламентом Сумської обласної ради, Передвиборною програмою Сумської регіональної організації партії, а також іншими нормативними документами, що регулюють питання, які мені доводиться вирішувати.

Оскільки, відповідно до статті 16 Закону України «Про місцеве самоврядування» депутат місцевої ради періодично, а але не менше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян, я надаю звіт про свою депутатську діяльність.

Діяльність у раді. Я є членом депутатської фракції у Сумській обласній раді ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ, а також членом постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

За рік моєї діяльності, з початку скликання, був присутнім на пленарних засіданнях Сумської обласної ради, Роменської міської ради, засіданнях постійної комісії, будучи її членом, виконував обов'язки секретаря комісії.

Як депутата, мене найбільше хвилюють питання:

  • раціонального використання земель виборчого округу;
  • розвиток малого та середнього бізнесу;
  • наповнення обласного бюджету й ефективність його використання, особливо виділення коштів на розвиток сільських населених пунктів;
  • ремонт доріг обласного та місцевого значення;
  • якісне медичне обслуговування громадян, зокрема наявність комунальних аптек, що мають право реалізації наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів; забезпеченість лікувальних закладів системами рентгенівської комп'ютерної техніки, необхідної для точної та невідкладної діагностики, особливо під час поширення гострої респіраторної хвороби COVID.

Робота у виборчому окрузі. Беру активну участь у обговоренні та вирішенні нагальних проблем у виборчому окрузі. При ухваленні рішень як на засіданні постійної комісії, так і на пленарних засіданнях обласної ради, завжди враховую думку виборців округу та можливі наслідки прийнятих рішень, як для виборців, так і для жителів усієї області.

Постійно підтримую зв'язки з громадськістю, головами та посадовими особами місцевих рад.

Брав участь у загальних зборах громадян у селі Біловод Роменської міської територіальної громади, Недригайлівської селищної об'єднаної територіальної громади, Липоводолинської селищної об'єднаної територіальної громади, Синівської об'єднаної територіальної громади.

Веду прийом громадян, як у громадській приймальні ПП «ОП-ЗЖ» по вул. Соборній, 35 у м. Ромни, так і по за її межами, з урахуванням інтересів громадян.

З виділених мені коштів Сумською обласною радою для здійснення депутатських повноважень мною надана матеріальна допомога на лікування трьом хворим: жителям територіальних громад: Липово-Долинської, Недригайлвської та Роменської.

Ще два звернення громадян з приводу надання матеріальної допомоги на лікування надіслав до голови Сумської обласної ради.

На сьогодні до мене надійшло 21 звернення жителів виборчого округу, а також 5 звернень посадових осіб Роменської міської територіальної громади, 1 звернення керівника одного з підприємств Сумської області.

Для вирішення питань мною подано 7 депутатських запитів до Сумської обласної ради, Сумської обласної державної адміністрації, які підтримані радою та направлені для вирішення по суті відповідним особам, а також 20 депутатських звернень.

Зокрема, підтримані радою запити щодо інформації, наданої Державною екологічною інспекцією у Сумській області; про виділення коштів на проведення в 2022 році ремонту ділянки дороги обласного значення О 190906 від в'їзду в с. Саї до межі з с. Капустинці; щодо створення у м. Ромни комунальної аптеки з правом реалізації наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів; щодо виділення додаткового фінансування на ремонт дороги комунальної власності в м. Ромни по вул. Полтавській; щодо виділення коштів з обласного бюджету у 2021 році на фінансову підтримку ГО СООФСТ «Динамо Україна» у сумі 600 тис. грн.; щодо ініціювання заходів стосовно наповнення доходної частини бюджетів територіальними громадами області.

На звернення громадян села Руда Миколаївської ОТГ Сумського району я порушив питання перед Сумською обласною радою та  начальником Сумського районного управління поліції Головного управління поліції Національної поліції в Сумській області щодо інформації про результати діяльності Білопільського відділення поліції стосовно розгляду заяви жителів села Руда з приводу наруги над могилами рідних.

Депутатський запит з цього питання підтриманий депутатами обласної ради.

Активно висвітлюю свою депутатську діяльність у газеті «Вісті Роменщини».

За моєї участі Сумською обласною державною адміністрацією та Сумською обласною радою в обласному бюджеті Сумської області на 2022 рік заплановано виділення коштів на ремонт доріг у Роменському районі на суму150202,41тис. грн.

При виконанні повноважень сповідую людські цінності, відкритий до спілкування з усіма, хто того бажає чи потребує, готовий допомагати кожному у межах своїх повноважень та можливостей.

Готовий до співпраці з депутатами усіх рівнів, не залежно від їх політичних поглядів на благо своїх виборців та усієї Сумської області.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top