telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт депутата Сумської обласної ради Лисого Вадима Вікторовича за період 2020 - 2021 рік

Обраний депутатом Сумської обласної ради в грудні 2020 року (висувався від Сумської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина»), є головою депутатської фракції «ВО «Батьківщина» в Сумській обласній раді VIII скликання та членом постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

У своїй депутатській діяльності постійно керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи обласної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів у раді.

Моя робота як депутата обласної ради полягає у відстоюванні національних та соціальних прав та інтересів жителів Сумщини.

За звітний період подав на розгляд відповідних органів влади численні депутатські запити та звернення, серед яких найбільш резонансними є:

- Депутатський запит щодо вжиття заходів для ліквідації сміттєзвалища на території с. Старе Село Сумського району;

- Депутатський запит щодо зміни місцезнаходження комунальних підприємств, установ, організацій Сумської обласної ради;

- Депутатський запит щодо вжиття заходів реагування стосовно порушення у сфері технічного обслуговування транспортних засобів у м.Суми;

- Звернення до голови Сумської обласної ради щодо вивчення питання розвитку футболу в області, інвентаризації спортивних центрів та шкіл;

- Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики України щодо подолання енергетичної кризи в Україні.

Окрім цього, активно виступав та відстоював позицію щодо підтримки проведення Всеукраїнського референдуму проти продажу землі іноземцям.

Виділені кошти з обласного бюджету на виконання депутатських повноважень використав в межах повноважень депутата обласної ради та спрямував на надання адресної грошової допомоги мешканцям Сумщини, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 06 січня 2022, 09:05

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top