telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Інформація про актуальні грантові пропозиції

ZMINA: REBUILDING. ПЕРША ХВИЛЯ ЗАЯВОК НА МІЖНАРОДНІ ПРОЄКТИ

Мета збільшити видимість української культури за кордоном та поширити досвід реалізації культурних ініціатив на міжнародному рівні, особливо при переосмисленні, відновленні та реконструкції громад. Програма ZMINA: Rebuilding покликана підтримати проєкти, що присвячені переходу від воєнного часу до післявоєнної реконструкції, побудові бачення майбутнього, демонстрації стійкості культури в умовах війни і створенню основи для дискусій, експертної діяльності та поширення знань про післявоєнне відновлення та відбудову.

Розмір гранту: 60 000 €.

Дедлайн: 07.11.2023 до 23:59 (за київським часом).

Для кого: для організації, які працюють у будь-якому культурному та креативному секторі (образотворче та перформативне мистецтво, кінорежисура, література, міське культурне планування тощо).

Посилання: https://izolyatsia.org/ua/project/zmina-rebuilding/international-projects-wave-i/

 

СУБГРАНТИ ДЛЯ СПІВФІНАНСУВАННЯ ПРОЄКТІВ З ПІДТРИМКИ ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНОВИХ, ОЛІЙНИХ ТА БОБОВИХ КУЛЬТУР

Мета: покращення доступу мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які є виробниками зернової сільськогосподарської продукції, до потужностей з доробки та/або переробки зернових, олійних та бобових культур на продовольчі, кормові, промислові продукти та біопаливо, що створить потенціал для виробництва продуктів з доданою вартістю та забезпечить розширення каналів та ринків збуту, що в свою чергу якісно та кількісно вплине на продовольчу безпеку України та світу.

Розмір гранту: сума кожного субгранту буде становити від 10 000 000 до 36 000 000 грн. Остаточна сума кожного субгранту буде залежати від субгрантової діяльності та результатів переговорів.

Дедлайн: до 18:00 за Київським часом 12 жовтня 2023 або до моменту вичерпання коштів.

Для кого: Проект АГРО заохочує подання концепцій від організацій, які відповідають вищезазначеним критеріям прийнятності та демонструють наступне:

  • Заявниками можуть бути суб’єкти підприємницької діяльності, офіційно зареєстровані в Україні, засновані та такі, що визнаються відповідними українськими органами влади і дотримуються українського законодавства, усіх чинних норм цивільного права та податкового кодексу України, які планують розпочати або розширити переробку зернових, олійних та бобових культур на продовольчі, кормові, промислові продукти та/або біопаливо, розташовані у будь якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій).
  • Заявники повинні мати принаймні 5 (п’ять) років досвіду виконання завдань, подібних до описаних у Розділі I.D, або тих, які будуть сприяти виконанню завдань проекту. Кандидати повинні продемонструвати успішність попередньої роботи в частині виконання плану роботи та досягнення очікуваних результатів.
  • Заявники повинні мати відповідні технічні ресурси та організаційну спроможність для здійснення діяльності в рамках субгрантового проекту.
  • Звертаємо увагу, що АГРО не зможе підтримувати заявки підприємств, об’єкти яких на момент розгляду заявки розташовані ближче 50 км до лінії зіткнення (бойових дій).

Посилання: http://www.chaszmin.com.ua/vid-10-do-36-mln-grn-subgranty-dlya-spivfinansuvannya-proyektiv-z-pidtrymky-pererobky-zernovyh-olijnyh-ta-bobovyh-kultur-2/

 

ГРАНТОВА ПРОГРАМА МОМ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ВІЙНИ МІКРО- ТА МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ

Мета: підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

Розмір гранту: мікропідприємства- максимальна сума гранту становить 4 500 євро в гривневому еквіваленті за курсом ООН. Малі підприємства - максимальна сума гранту становить 20 000 євро в гривневому еквіваленті за курсом ООН.

Дедлайн: останній місяць подання заявки в 2023 році - жовтень.

Для кого: Малі та мікропідприємства, що релокуються або здійснюють діяльність в місті Київ, Київській, Львівській, Закарпатській, Сумській, Чернігівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Полтавській, Дніпропетровській або Харківській областях;зареєстровані не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки; зареєстровані в Україні та належать громадянам України.

Посилання: https://ukraine.iom.int/uk/news/hrantova-prohrama-mom-dlya-postrazhdalykh-vid-viyny-mikro-ta-malykh-pidpryyemstv-v-ukrayini

 

КОНКУРС ПІЛОТНИХ ЗАХОДІВ НА ПІДТРИМКУ МОЛОДІ З УКРАЇНИ

Мета: відповідно до рішення Спільної ради молоді Ради Європи від 12 жовтня 2022 року, Європейський молодіжний фонд (EYF) оголошує спеціальний конкурс на підтримку молодих людей з України. Ця ініціатива відповідає поточним потребам, висловленим українською владою та зацікавленими сторонами у сфері молоді.

Розмір гранту: максимальна сума 15 000 євро

Дедлайн: до 31 жовтня 2023 року.

Для кого: Молодіжні організації в Україні або молодіжні організації, які працюють з молодими людьми з України в державах-членах Ради Європи, запрошуються подати заявки на отримання грантів на пілотну діяльність EYF. Заходи мають бути спрямовані на, підтримувати та залучати молодь з України, яка постраждала від війни.

Посилання: http://www.chaszmin.com.ua/do-15-000-yevro-v-ramkah-konkursu-pilotnyh-zahodiv-na-pidtrymku-molodi-z-ukrayiny-6/

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top