telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Інформація про актуальні грантові пропозиції

КОНКУРС МІНІ-ГРАНТІВ ДЛЯ ДІЮЧИХ ПІДПРИЄМЦІВ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ КРИТИЧНІ ПОТРЕБИ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ ТА ЗАЙНЯТІСТЬ ВПО ВІД РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ «ГУРТ»

Мета: підтримка підприємців, які забезпечують критичні потреби населення України та зайнятість внутрішньопереміщених осіб (ВПО).

Розмір гранту: до 360 тисяч грн.

Дедлайн: 26 серпня 2022 року.

Для кого: юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які здійснюють свій бізнес на підконтрольній уряду України території, чий бізнес вже сьогодні забезпечує критичні потреби населення України та зайнятість ВПО.

Посилання: https://gurt.org.ua/news/grants/79568/

  

КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ГРАНТІВ В РАМКАХ ПРОЄКТУ USAID HOVERLA: ПОСИЛЕННЯ ПІДЗВІТНОСТІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, АДВОКАЦІЇ ТА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Мета: DAI очікує отримати концепції грантових проектів, а потім повні заявки від перспективних національних або регіональних неурядових організацій для здійснення діяльності зі сприяння громадському обговоренню найбільш значущих змін у законодавстві про місцеве самоврядування.

Розмір гранту: в межах фінансування.

Дедлайн: 26 серпня 2022 року.

Для кого: перспективних національних або регіональних неурядових організацій

Посилання: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-na-otrymannya-hrantiv-v-ramkah-projektu-usaid-hoverla-posylennya-pidzvitnosti-mistsevoho-samovryaduvannya-advokatsiji-ta-detsentralizatsiji-2

 

ГРАНТОВИЙ КОНКУРС «ШВИДКА ПІДТРИМКА СПРОМОЖНОСТЕЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ ДІЯТИ В НАДЗВИЧАЙНИХ ОБСТАВИНАХ» ВІД ІСАР ЄДНАННЯ

Мета: надати додаткові можливості й ресурси для швидкого й гнучкого реагування на потреби громадянського суспільства в надзвичайних умовах.

Розмір гранту: обсяг визначає аплікант, враховуючи заплановані активності, заходи, тривалість підтримки, яка надається, кількість/тривалість роботи залучених експертів/дослідників тощо.

Дедлайн: 31 серпня 2022 року.

Для кого: організації громадянського суспільства.

Посилання: https://www.prostir.ua/?grants=hrantovyj-konkurs-shvydka-pidtrymka-spromozhnostej-hromadyanskoho-suspilstva-ukrajiny-diyaty-v-nadzvychajnyh-obstavynah

 

КОНКУРС ГРАНТІВ ДЛЯ ДОПОМОГИ ЛЮДЯМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙНИ ВІД ФОНДУ СХІДНА ЄВРОПА

Мета: допомога громадам, які постраждали від воєнних дій, забезпечення гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб, психологічна стабілізація та сприяння їхній ефективній суспільній адаптації та інтеграції у громади, що приймають.

Розмір гранту: до 340 тис. грн.

Дедлайн: 1 вересня 2022 року

Для кого: неприбуткові та благодійні організації

Посилання: https://euprostir.org.ua/opportunities/187444

 

«ГУМАНІТАРНА СОЛІДАРНІСТЬ» — НОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ДОПОМОГИ УКРАЇНЦЯМ ВІД ФОНДУ «ВІДРОДЖЕННЯ»

Мета: підтримати громадські організації, волонтерські ініціативи та комунальні заклади у наданні необхідної гуманітарної допомоги тим, хто постраждав від війни.

Розмір гранту: від 100 до 380 тисяч грн.

Дедлайн: 30 вересня 2022 року.

Для кого: громадські організації, волонтерські ініціативи, комунальні та державні установи.

Посилання: https://euprostir.org.ua/opportunities/184291

 

 

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 жовтня 2022, 10:28

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top