telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Інформація про можливості співробітництва

 1.      Конкурс секторально-цільових грантів від Pact

Конкурс секторально-цільових грантів є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (ENGAGE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт. Метою програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Метою конкурсу є підтримка ініціатив організацій громадянського суспільства по зміцненню горизонтальних багаторівневих мереж та коаліцій для більш ефективного залучення громадян до процесу впровадження демократичних реформ на національному, субнаціональному та місцевому рівнях.

Програма «Долучайся!» надаватиме підтримку ОГС по всій країні, надаючи пріоритет тим організаціям, які мають підтверджений досвід або можуть продемонструвати спроможність консолідації та координації мереж та коаліцій навколо секторальних реформ.

Орієнтовна тривалість гранту: до 18 місяців.

Розмір гранту: очікуваний розмір грантів становить до $50,000. Визначні ідеї можуть отримати більшу фінансову підтримку, якщо вони є доцільними та обґрунтованими.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій: жодного – конкурс є відкритим і безтерміновим. Пакт розглядатиме заявки на постійній основі. Заявники отримають відповідь з рішенням протягом 45 днів від дати отримання Пактом повного пакета документів заявки.

Детальнішеhttps://gurt.org.ua/news/grants/58136/

 

2.      Програма Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив (реагування на COVID-19)

КФМІ покликаний підтримувати позитивні двосторонні відносини між Канадою та країнами-реципієнтами та їх громадянським суспільством, шляхом поглиблення контактів та підтримки місцевих ініціатив.

Тематичні пріоритети:

 • Людська гідність, що охоплює здоров’я, освіту та харчування;
 • Гендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок і дівчат;
 • Стимулювання економічного зростання для всіх, включаючи економічні права жінок, гідні робочі місця та підприємництво, інвестування в найбідніші та найбільш вразливі верстви населення та забезпечення економічної стабільності;
 • Підтримка стабільності і безпеки, спрямована на запобігання конфліктам та зміцнення миру.

Подання пропозицій:

 • Середній внесок КФМІ становить приблизно $25 000 канадських доларів (суми внеску залежить від проекту, і зазвичай максимальна сума  - $50 000 за пропозицію).

Всі проекти повинні бути завершені між датою підписання Угоди і 28 лютого 2021 року.

Кінцевий термін подання документів27 квітня 2020 року. Заявки, подані після цього терміну, не розглядаються.

Детальніше: https://gurt.org.ua/news/grants/59445/

 

3.      Конкурс на виявлення зловживань щодо довкілля та використання природних ресурсів

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс «Виявлення зловживань щодо довкілля та використання природних ресурсів». 

Мета конкурсу – виявлення, широке висвітлення зловживань та фактів корупції щодо довкілля та використання природних ресурсів, звернення у разі потреби до відповідних органів публічної влади щодо таких фактів, а також розробка онлайн інструментів, спрямованих на зменшення можливостей для зловживань у зазначеній сфері.

Учасники конкурсу: до участі у конкурсі запрошуються громадські організації, які мають досвід практичної роботи у сфері захисту довкілля та досвід впровадження проєктів з антикорупційною тематикою. Вітатиметься партнерство з Ініціативою з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні.

Пріоритети конкурсу:

 1. Забруднення повітря;
 2. Забруднення та нераціональне використанню водних ресурсів;
 3. Вирубка чи нераціональне використанню лісових ресурсів;
 4. Несанкціонований видобуток корисних копалин та використанню надр;
 5. Недотримання законодавства щодо природоохоронних зон;
 6. Неналежна утилізація сміття.

Максимальний розмір гранту – 450 000 гривень (оптимальний бюджет проєкту – до 400 000 гривень).

Останній термін подання проєктних пропозицій – 12 травня 2020 року (15:00 за київським часом).

Детальніше: https://gurt.org.ua/news/grants/59497/

 

4.      Підтримка ініціатив місцевих жіночих правозахисних організацій

Організація Пакт в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджується за підтримки Міністерства закордонних справ Канади, запрошує українські організації, які працюють у сфері захисту прав жінок (жіночі організації), до участі у щорічному конкурсі.

Метою даної Програми є підтримка ініціатив місцевих жіночих правозахисних організацій, які представляють інтереси або надають послуги найбільш вразливим та маргіналізованим дівчатам та жінкам, таким як:

Загальний обсяг фінансування в межах Програми становить 1 800 000, 00 (один мільйон вісімсот тисяч) гривень. Максимальне фінансування кожної окремої заявки не має перевищувати суму 180 000,00 (сто вісімдесят тисяч) гривень. Коли загальна сума фінансування в межах Програми буде вичерпана, Пакт офіційно повідомить про це на веб сайті Пакту в Україні та через соціальні мережі.

Дедлайн - 15 серпня 2020 року.

Детальніше : http://pactukraine.org.ua/uk/node/8

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top