telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Інформація про можливості співробітництва з грантовими програмами

1. Creative Twinning: конкурс проектів на розвиток культурного сектору

Оголошено конкурс грантів Creative Twinning для організацій, які працюють у сфері креативних індустрій. Проект повинен реалізуватися у партнерстві з організаціями з Нідерландів.

Creative Twinning - це схема субсидій, яка сприяє розвитку культурних заходів у регіонах, що межують з ЄС. Ці заходи зміцнюють взаємні зв'язки, підвищують довіру та покращують зв'язок між Нідерландами та залученими країнами.

Творчі проекти Creative Twinning сприяють:

  • більшій участі молоді в культурних заходах;
  • безпечнішому, більш стійкому середовищу життя;
  • стійкому збереженню місцевої культурної спадщини.

Молоді люди віком від 15 до 24 років у країнах, що межують з ЄС, є цільовою групою цих культурних заходів, пов'язаних з візуальним мистецтвом, виконавським мистецтвом, фільмом та літературою. Також бажано подати заявку на грант із проектами, що стосуються міжгалузевих арт-форм, культурної спадщини та секторів проектування (архітектура, креативний дизайн та нові медіа).

Дедлайн: 31 серпня 2018 р. 

Детальніше: https://gurt.org.ua/news/grants/42853/

 

2.     Гранти Ініціативи Джоука Воллера-Хантера для молодих активістів екологічного сектору

Ініціатива Джоука Воллера-Хантера приймає заявки на участь у грантовій програмі. У межах програми Ініціатива надає малі гранти на навчання та тренінги для активістів, які будуть висунуті їхніми організаціями як майбутні лідери. Обсяг гранту - до 7000 євро.

Дедлайн: 1 вересня 2018 року

Детальніше: https://gurt.org.ua/news/grants/46088/

 

3.     Конкурс грантів «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки ЄС в межах проекту «Громадська синергія / Civic Synergy» оголошує конкурс грантів. Мета: Посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ. Учасники: Громадські організації, спілки, асоціації, товариства та інші об’єднання. Максимальний розмір гранту - 800 000 грн.

Тематичні пріоритети конкурсу:

  • Виконання Угоди про асоціацію у конкретних сферах з акцентом на гармонізацію законодавства, відповідні інституційні зміни та комунікацію з зацікавленими сторонами;
  • Реалізація конкретних цілей із наявного списку «20 очікуваних досягнень до 2020 року» ініціативи Східного партнерства;
  • Виконання угод України з ЄС про надання макрофінансової допомоги та бюджетної підтримки;
  • Участь України у програмах ЄС, з акцентом на використанні можливостей для внутрішнього реформування та залучення до спільних європейських політик;
  • Підвищення взаємної обізнаності та розвиток суспільного діалогу між Україною і країнами ЄС та Східного партнерства, розвиток транскордонної співпраці, питання міграційної політики.

Дедлайн: 5 вересня 2018 року.

Детальніше: https://gurt.org.ua/news/grants/47052/

 

4.     Конкурс грантів на підтримку антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс «Підтримка антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях».

Мета конкурсу – посилення інструментів контролю над діями влади на місцевому або регіональному рівні, створення та розповсюдження методик та практик задля підвищення спроможності представників громадськості у боротьбі з корупцією, донесення до громадян об’єктивної інформації про факти корупції на місцевому / регіональному рівні.

Учасники конкурсу – громадські організації, громадські спілки, благодійні організації, ЗМІ та органи самоорганізації населення, які мають:

• статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні;

• щонайменше річний досвід організацій або виконавців проекту щодо практичної роботи у сфері боротьби із корупцією;

• спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування).

Дедлайн: 31 серпня 2018 р.

Детальніше: https://gurt.org.ua/news/grants/46836/

Останнє оновлення на Вівторок, 31 липня 2018, 16:09

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top