telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Грантові можливості для реалізації проектів у громадському секторі

1. Міжнародна парламентська стипендія (IPS) для навчання в Берліні

Німецький Бундестаг спільно з Берлінським Вільним університетом, Гумбольдт Університетом м. Берлін та Технічним університетом Берліна запрошує в рамках Міжнародної парламентської стипендії на п’ять місяців до Берліна.

В рамках «Міжнародної парламентської стипендії» щороку надає 120 стипендій випускникам вищих навчальних закладів з країн Центральної, Східної та Південно-Східної Європи, Франції, Ізраїля, США та арабського світу, які цікавляться політикою.

«Міжнародна парламентська стипендія» розрахована на талановитих молодихлюдей, які прагнуть активно працювати над впровадженням демократичних цінностей на своїй батьківщині, долучаючись, наприклад, до роботи в партіях, засобах масової інформації, громадських організаціях або на державній службі. Німецький Бундестаґ надає таким молодим людям можливість протягом 15-тижневого стажування в офісі одного з депутатів Бундестаґу безпосередньо ознайомитися з парламентською системою та процесами прийняття політичних рішень в Німеччині, а також здобути практичний досвід у сфері парламентської діяльності.

Учасники отримують щомісячну стипендію. Додатково покриваються витрати на студентське медичне страхування на випадок захворювання, страхування від нещасного випадку та страхування цивільної відповідальності, а також витрати на адміністративні внески та соціальні збори. Учасникам надається безкоштовне помешкання в Берліні на весь період стажування та відшкодовуються транспортні витрати на прибуття та відбуття з Берліна.

Відбір учасників

Відбір учасників відбувається у два етапи. Попередній відбір здійснює Посольство Німеччини в Україні. Найбільш кваліфіковані кандидати запрошуються на особисту співбесіду, яка відбуватиметься восени/взимку 2017 року у Посольстві в Києві. Відбіркова комісія Німецького Бундестагу приймає остаточне рішення щодо учасників програми, керуючись рівнем володіння мовою, їх фаховою підготовкою та компетентністю кандидатів у соціальній та міжкультурній сфері. 

Програма триватиме з 1 березня по 31 липня 2019 року.

Дедлайн - 30 червня 2018 року. 

Детальніше за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/44811/ 

 

2. Гранти для жіночих організацій від Maypole Fund

Якщо ви маєте ідею проекту, що пов'язаний з  антимілітаризмом, протидією торгівлі зброєю, формування  культури миру та ненасильства, запобігання конфліктам та війнам – то ця грантова можливість саме для вас. Maypole Fund надає фінансуванням жіночим організаціям, що діють у сфері окреслених проблем. Заповнені аплікаційні форми мають бути надіслані електронною поштою.

Ваша заявка повинна бути для проекту, який належить до AIM/S, і виконує одну або декілька критеріїв. Організація прийме до уваги заявки від жінок тільки про проекти та заходи, які відповідають наступним цілям Фонду "Майппол":

 • антимілітаризм;
 • дії проти торгівлі зброєю;
 • дії проти ядерної зброї та систем зброї;
 • створення культури миру та ненасильства і запобігання конфліктам та війні;
 • дії, спрямовані на підтримку політики роззброєння, процесів та відповідних ініціатив.

Дедлайн – 30 червня 2018 року. 

Детальніше за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/43767/

 

3. Премії у галузі сталого та відповідального туризму

Skål International приймає заявки на отримання премій за підтримку розвитку сталого та відповідального туризму. Кандидатами на отримання премії можуть бути громадські організації, компанії та державні установи з усього світу.

Skål International є Партнерським членом ЮНВТО, метою якого є сприяння розвитку відповідального, сталого та універсального туризму. Ми прийняли Глобальний етичний кодекс ООН у сфері туризму, а також підтримуємо ініціативу ST-EP ("Сталий туризм-ліквідація бідності"). Skål є членом інших важливих міжнародних організацій, таких як IIPT, The Code, ECPAT, ICTP, STI.

За підсумками декларації Організації Об'єднаних Націй 2002 р. Як року екотуризму та гір, Skål International запустив ці нагороди того ж року, щоб висвітлити та визнати найкращі практики у всьому світі. Як міжнародна організація лідерів галузі туризму, Skål International є потужною силою в індустрії подорожей та туризму для започаткування змін та заохочення збереження навколишнього середовища з метою сприяння розвитку туризму та подорожей.

Будь-яка компанія з державного та приватного секторів, неурядові організації, державні установи, навчальні заклади по всьому світу можуть подати запит в одній з наступних  доступних категорій :

 1. Спільноти та урядові проекти.
 2. Сільська місцевість та біорізноманіття.
 3. Освітні програми та ЗМІ.
 4. Основні туристичні визначні пам'ятки.
 5. Туроператори-туристичні агенти
 6. Туристичний транспорт

Дедлайн - 30 червня 2018 року.

Детальніше за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/45236/

 

4. Гранти Фонду ЄЕЗ та Норвегії для регіональної співпраці.

Фонд ЄЕЗ та Норвегії надає гранти на розвиток регіональної співпраці. Грантове фінансування можуть отримати проекти з транскордонного співробітництва, а також міжнародні проекти, покликані дати відповіді на загальноєвропейські виклики.

Транскордонне та транснаціональне співробітництво є ключовим чинником для пошуку спільних рішень загальних проблем Європи. Приймаючи це, країни-донори ЄЕЗ та Норвегії гранти - Ісландія, Ліхтенштейн та Норвегія - отримали грант від ЄЕЗ та Норвегії на 2014-2021 роки, збільшили фінансування для сприяння такому співробітництву.

Оскільки більшість фінансування грантів ЄЕЗ та Норвегії розробляються відповідно до національних ініціатив та двостороннє співробітництво між країнами-донорами та країнами-бенефіціарами, Фонд грантами ЄЕП та Норвегії для регіональної співпраці націлений на проекти, спрямовані на зміцнення транскордонного та транснаціонального співробітництва між країнами-донорами, країнами-бенефіціарами та десятьма державами-членами, що не є членами ЄС.

Фонд у розмірі 34,5 млн. Євро підтримує співпрацю у формі обміну знаннями, обміну найкращою практикою та налагодження потенціалу у всіх пріоритетних секторах ЄЕЗ та Норвегії. Гранти на 2014-2021 роки:

 • Інновації, дослідження, освіта та конкурентоспроможність;
 •  Соціальна інтеграція, працевлаштування молоді та скорочення бідності;
 •  Навколишнє середовище, енергетика та зміна клімату;
 •  Культура, громадянське суспільство, належне врядування та основні права та свободи;
 •  Юстиція та внутрішні справи

Підтримувані проекти повинні мати регіональний транскордонний або транснаціональний характер, а також включати декількох партнерів та діяльність в різних країнах. Прийнятні суб'єкти повинні подати заявку як консорціум, що складається з суб'єктів господарювання з мінімум трьох країн.  

Суб'єкти в цих країнах мають право на фінансування: Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чеська Республіка, Естонія, Греція, Угорщина, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія та Албанія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Македонія, Молдова, Чорногорія, Росія, Сербія, Туреччина та Україна.

Дедлайн - 1 липня 2018 року.

Детальніше за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/43171/

 

Останнє оновлення на Вівторок, 19 червня 2018, 09:40

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top