telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Джерела фінансування для громадських організацій

Пошук фінансування для втілення свого проекту чи ідеї - один з найбільших викликів, з якими стикається громадська організація. Якщо для Вас це питання також актуальне, радимо звернути увагу на цю добірку. Можливо, саме тут Ви знайдете підказки для ефективного вирішення Ваших питань. 

 

1. Європейська комісія оголошує конкурс грантів для підтримки розробки та впровадження «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку» у громадах

Дедлайн - 30 червня 2017 року.

Детальніше – http://www.gurt.org.ua/news/grants/38468/

 

2. Європейська політика сусідства приймає пропозиції на отримання грантів з метою сприяння зайнятості та активної участі молоді в житті суспільства і економіки, шляхом розвитку навичок, необхідних на ринку праці і підтримуючи їх у становленні лідерів і підприємців, полегшуючи пошук нових професійних можливостей. 

Дедлайн - 11 липня 2017 року.

Детальніше – http://www.gurt.org.ua/news/grants/38749/

 

3. ІЕД та Європейська Правда оголошують про початок нової шостої хвилі конкурсу «ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні». До участі у конкурсі запрошуються ЗМІ, які офіційно зареєстровані як юридичні особи в Україні не менше 1 року, мають досвід публікацій за тематикою запропонованого проекту та сталу аудиторію в одному або декількох регіонах України (окрім Києва).

Дедлайн - 27 липня 2017 року.

Детальніше – http://www.gurt.org.ua/news/grants/38576/

 

4. Чорноморський фонд регіонального співробітництва (BST) та Фонд Роберта Боша оголошують конкурс проектних пропозицій для організацій та представників громадянського суспільства з Вірменії, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України. 

Дедлайн - 29 вересня 2017 року.

Детальніше – http://www.gurt.org.ua/news/grants/38159/

 

5. Оголошено конкурс на подачу заявок від неурядових організацій на отримання грантів від Європейської молодіжної фундації (EYF). Європейська молодіжна фундація забезпечує підтримку та надання фондів для молодіжної діяльності, що популяризують права людини, демократію, толерантність і солідарність.

Дедлайн - 1 жовтня 2017 року.

Детальніше – http://www.gurt.org.ua/news/grants/38660/

 

6. Агентство ООН і Крим СОС у справах біженців продовжують грантову програму для допомогти волонтерським ініціативам переселенців в самостійному вирішенні їх проблем, захисту їх прав і свобод.

ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

• група/організація/ініціатива, що має чітко організовану структуру і складається мінімум з трьох осіб, з яких мінімум двоє є переселенцями (не менше 50% групи повинні бути переселенцями);
• група/організація/ініціатива, що активно працює в сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Бюджет проекту до 25 000 грн.

Дедлайн - 15 грудня 2017 року.

Детальніше – http://www.gurt.org.ua/news/grants/37756/

 

7. Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядові організації взяти участь у конкурсі проектів Фонду сприяння демократії. Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. Вибір проектів базується на спроможності організацій вказувати на конкретні досягнення та їхній вплив на певну сферу чи громаду.

Заявки на загальний конкурс приймаються постійно.

Детальніше – http://www.gurt.org.ua/news/grants/38344/


Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 11:36

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top