telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Інформація про можливості співробітництва з грантовими програмами

З метою залучення позабюджетних коштів направляємо інформацію про можливість співробітництва з діючими міжнародними програмами, проектами та грантами.

1. ІV Конкурс інноваційних проектів «AgroChallenge»

Фундація Agro Challenge, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського», Науковий парк «Київська політехніка» та Інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge» запрошують взяти участь у ІV Конкурсі інноваційних проектів «AgroChallenge». Конкурс проводиться в рамках VI Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017». 

Ми проведемо професійну експертизу поданих проектів. Найкращі отримають можливість пройти програму акселерації. В ході якої досвідчені ментори допоможуть командам створити або завершити прототип продукту, скласти бізнес - план і підготуватися до презентації проекту інвесторам.

Разом ми побудуємо модель переходу від ідеї до впевненого старту і зрілого бізнесу.

Прийом заявок вже розпочався і триватиме до 15 липня.

Фінал конкурсу відбудеться 11-12 жовтня 2017 року.

Деталі за посиланням: http://gurt.org.ua/news/competitions/38554/

 

2. Стипендії для навчання в Естонській школі дипломатії

Естонська школа дипломатії (Estonian School of Diplomacy, ESD, Таллін, Естонія) надає стипендії для навчання в Школі дипломатії у 2017 – 2018 навчальному році. Дедлайн - 9 червня 2017 р.

У навчальному році 2017/2018 Естонська школа Дипломатії у співпраці з Міністерством закордонних справ Естонії, пропонує стипендії для молодих дипломатів та державних службовців для участі в навчальній програмі міжнародних відносин і європейської інтеграції, що відбудеться в Естонській школі дипломатії в Таллінні, з 18 вересня 2017 року до 31 травня 2018 року.        

Детальніше: http://gurt.org.ua/news/grants/38448/

 

3. Конкурс грантів від «Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні»

«Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні» надає гранти на підтримку проектів з протидії корупції. Дедлайн - 1 червня 2017 р.

Цей заклик пропозицій є частиною ЄС ініціативи по боротьбі з корупцією ( EUACI ), що реалізується Данією.

ЄС Ініціатива по боротьбі з корупцією ( EUACI ) загальною метою якої є «покращити рівень реалізації антикорупційної політики в Україні, і тим самим, в кінцевому рахунку, сприяти зниженню рівня корупції».

Для досягнення цієї мети, програма буде підтримувати всі ключові інститути по боротьбі з корупцією в потоці антикорупційного правосуддя в Україні, від запобігання розслідування, кримінального переслідування і відновлення відповідно до міжнародних норм і кращих європейських практик, а також парламентський і цивільний контроль за виконанням антикорупційної політики.

Більше інформації про конкурс: http://gurt.org.ua/news/grants/38654/

 

4. Конкурс грантів по програмі «Союзний механізм цивільного захисту»

Європейський союз (ЄС) шукає пропозиції по програмі «Союзний механізм цивільного захисту», націленої на оцінку і поліпшення заходів Союзу цивільного захисту у разі великих надзвичайних ситуацій. Дедлайн - 7 червня 2017 р.

Союзний механізм цивільного захисту був створений рішенням Європейського парламенту та Ради Європи від 17 грудня 2013 року. У загальних рисах, механізм був створений з метою надання підтримки, в разі серйозних надзвичайних ситуацій, а також сприяння поліпшення допомоги та координації у разі втручання. Механізм робить це шляхом сприяння захисту в першу чергу людей, а також навколишнього середовища і майна, в тому числі культурної спадщини, в разі природних і техногенних катастроф, терористичних актів і технологічних, радіологічних або екологічних аварій, включаючи аварійне забруднення морської зони, що відбувається на території, або за межами Європейського Союзу, беручи до уваги особливі потреби окремих регіонів або островів Європейського Союзу.

Детальніше: http://gurt.org.ua/news/grants/38662/

 

5. Конкурс грантів на розвиток потенціалу громадянського суспільства

Центральноєвропейська ініціатива оголошує конкурс грантів для розвитку потенціалушляхом передачі та обміну ноу-хау, зокрема, від держав ЦЄІ, які є членами ЄС, державам ЦЄІ, які не є членами ЄС. Діяльність може бути у вигляді конференцій, семінарів, практикумів і навчальних заходів. Внесок ЦЄІ, як правило, не може перевищувати 50% від загальної вартості проекту. Решта витрат фінансується з власних ресурсів заявників або з інших джерел. Максимальний розмір гранту - 15 тисяч євро. Дедлайн - 13 червня 2017 р.

Деталі за посиланням: http://gurt.org.ua/news/grants/38625/

 

6. Гранти на впровадження плану дій зі сталого енергетичного розвитку

Європейська комісія оголошує конкурс грантів для підтримки розробки та впровадження «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку» у громадах. Дедлайн - 30 червня 2017 р.

Європейський союз (ЄС) в даний час приймає пропозиції від правомочних організацій «Підтримка міст Східного партнерства в реалізації стійких енергетичних планів дій (SEAPS) в рамках Пакту мерів», щоб допомогти місцевим органам влади у здійсненні заходів, і призводить до загальної фактичної економії енергії, а також фактичного скорочення CO2 і має намір знизити експлуатаційні витрати.

Метою даного конкурсу є сприяння досягненню і реалізації більш стійкою місцевої енергетичної політики, дозволяючи місцевим органам влади в країнах Східного сусідства реалізацію інвестиційних проектів.

Більше інформації про гранти: http://gurt.org.ua/news/grants/38468/ 

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 11:36

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top