telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Інформація про можливості співробітництва з грантовими програмами у травні 2017 року

З метою залучення позабюджетних коштів направляємо інформацію про можливість співробітництва з діючими міжнародними програмами та проектами.

 

1. Посольство Канади оголошує відкриття програми Канадського фонду місцевих ініціатив на 2017-2018 рік

Посольство Канади в Україні оголошує відкриття програми Канадського фонду місцевих ініціатив на 2017-2018 рік та оголошує конкурс проектів. Останній термін подання заявок – 12 травня 2017 року (не пізніше 17:00).

Цілі програми КФМІ в Україні на 2017-2018 рік
Протягом майже трьох десятиліть Канада фінансувала помірні проекти розвитку у країнах, що розвиваються за допомогою Канадського фонду місцевих ініціатив (КФМІ). За ці роки КФМІ не лише надав значну допомогу людям з країн, що розвиваються, але також допоміг налагодити відносини Канади з цими людьми, їх громадянським суспільством та інституціями.
За допомогою КФМІ, Посольство Канади у Києві має змогу фінансувати проекти, націлені на наступні тематичні пріоритети:
1. Сприяння гендерній рівності та розширенню прав і можливостей жінок і дівчат;
2. Cприяння розвитку людського потенціалу, зокрема, в сферах охорони здоров’я, харчування та освіти;
3. Відстоювання і закріплення прав людини, інклюзивного і відповідального управління, демократії, мирного плюралізму і поваги до різноманітності;
4. Підтримка інклюзивного та “зеленого” економічного зростання;
5. Сприяння вирішенню проблем навколишнього середовища, в тому числі водних ресурсів і зміни клімату;
6. Підтримка миру і безпеки.
Всі деталі конкурсу: https://www.prostir.ua/?grants=prohrama-kanadskoho-fondu-mistsevyh-initsiatyv-na-2017-2018-rik-vid-posolstva-kanady

2. Конкурс на формування нового складу громадської ради при Державному агентстві з питань електронного урядування України

Запрошуємо Громадські об’єднання, релігійні, благодійні організації, творчі спілки, професійні спілки та їх об’єднання, асоціації, організації роботодавців та їх об’єднання, органи самоорганізації населення, недержавні засоби масової інформації, інші непідприємницькі товариства та установи, легалізовані відповідно до законодавства (далі – інститути громадянського суспільства) стати учасниками установчих зборів Громадської ради при Державному агентстві з питань електронного урядування України (далі – Агентстві).
Установчі збори з формування громадської ради відбудуться 25 травня 2017 року, початок зборів о 15:00, початок реєстрації о 14:00. Місце проведення – велика зала на першому поверсі у приміщенні Державного агентства з питань електронного урядування України, за адресою м. Київ, вул. Ділова, 24.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
Детальніше: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-na-formuvannya-novoho-skladu-hromadskoji-rady-pry-derzhavnomu-ahentstvi-z-pytan-elektronnoho-uryaduvannya-ukrajiny

3. Конкурс-огляд кращих практик з розвитку громадянської активності дітей і молоді «Ми можемо більше!»
ГО «Агенція розвитку освітньої політики» запрошує навчальні заклади, державні установи, громадські організації, та всіх зацікавлених осіб до участі в конкурсі-огляді кращих методичних напрацювань з питань громадянської освіти, політичної просвіти та виховання культури демократії у дітей і молоді.
На разі в Україні здійснюється низка міжнародних і регіональних проектів, окремих волонтерських, екологічних, культурних тощо ініціатив навчальних закладів і громадських організацій щодо формування активної громадянської позиції та залучення дітей і молоді, в рамках яких впроваджуються нові дієві форми громадянської партиципації.
Метою конкурсу-огляду є збір і публікація українського досвіду в міжнародному посібнику, який створюється за підтримки міжнародного проекту «Mehr bewegen! – Für eine starke Kinder – und Jugendbeteiligung in Osteuropa» (Ми можемо більше! За розвиток дитячої та молодіжної активності в Східній Європі), а також укладання національного он-лайн Каталогу успішних освітніх практик з цієї тематики, який буде розміщено в електронній бібліотеці НАПН України.
Термін подання матеріалів: 10 травня – 10 червня 2017 р.
Контактна особа: Іванюк Ірина Володимирівна +38 095 330 92 69, +38 068 579 13 23
Деталі: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-ohlyad-kraschyh-praktyk-z-rozvytku-hromadyanskoji-aktyvnosti-ditej-i-molodi-my-mozhemo-bilshe


Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 11:36

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top