telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Грантові програмами: регіональний розвиток, ВПО, ЗМІ (у квітні 2017 року)

1. Конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями від Мiнмолодьспорту України

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка“ (зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2018 році для реалізації проектів, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:

  1. Формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання молоді.
  2. Популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.
  3. Створення умов з метою працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді).
  4. Забезпечення партнерської підтримки молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб.
  5. Забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва.

Контактні телефони: (044) 246-62-36, 289-13-09

Конкурсні пропозиції приймаються до 17 травня 2017 р. 

Детальніше: http://www.prostir.ua/?grants=konkurs-z-vyznachennya-proektiv-rozroblenyh-molodizhnymy-ta-dytyachymy-hromadskymy-orhanizatsiyamy-vid-minmolodsportu-ukrajiny

 

2. Гранти на розвиток органів місцевого самоврядування від Європейської комісії

Європейська Комісія оголошує конкурс проектів «Mayors for Economic Growth Pioneer Projects». Загальна мета конкурсу полягає в зростанні спроможності органів місцевого самоврядування як фасилітаторів економічного зростання регіонів. Дедлайн - 31 травня 2017 р.

Всі деталі конкурсуhttp://gurt.org.ua/news/grants/37847/

 

3. Грантова програма підтримки ініціатив переселенців

КримСОС і Агентство ООН у справах біженців продовжують грантову програму для допомогти волонтерським ініціативам переселенців в самостійному вирішенні їх проблем, захисту їх прав і свобод. Дедлайн - 15 грудня 2017 р.

ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

• група/організація/ініціатива, що має чітко організовану структуру і складається мінімум з трьох осіб, з яких мінімум двоє є переселенцями (не менше 50% групи повинні бути переселенцями);

• група/організація/ініціатива, що активно працює в сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

 

НАПРЯМОК ПРОЕКТІВ

-                      інтеграція і побудова діалогу між переселенцями та місцевими громадами;

-                      захист прав переселенців;

-                      зміцнення ініціатив та спільнот внутрішньо переміщених осіб (ВПО);

-                      надання підтримки жінкам та вирішення проблеми гендерно-обумовленого насильства, а також захист людей з особливими потребами та інших соціально незахищених груп населення;

-                      поліпшення/створення інфраструктурних соціальних об’єктів для спільного користування ВПО і місцевими громадами.

Деталі: http://gurt.org.ua/news/grants/37756/

 

4. Конкурсний відбір: три гранти для трьох інноваційних проектів

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» у партнерстві із Internews реалізовує міжнародний проект «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії.

Проект спрямований на покращення доступу до корисної інформації для громадян Молдови, України та Грузії шляхом підвищення потенціалу місцевих засобів масової інформації. Він сприяє застосуванню інновацій в галузі журналістики, заохоченню діалогу серед молоді, покращенню навичок користування Інтернетом у людей похилого віку, а також стимулює співпрацю між журналістами з усіх трьох країн.

Одним із компонентів проекту є надання 3 інноваційних грантів місцевим та національним ЗМІ. Ці гранти сприятимуть модернізації контенту сайтів, зокрема надаватимуть кошти на оновлення та освоєння, запуск онлайн-видання (портал або блог); розвиток подкастингу; додатків, які були б цікаві громадськості; інформаційних агрегаторів, інтерактивних карт, створення додатків для мобільних телефонів (або додатків онлайн-версій ЗМІ або соціальних додатків); інструментів для використання відкритих даних; громадянської журналістики та інших інноваційних концепцій, що мають відношення до українського медіа-ринку.

Всі деталі конкурсу: http://www.prostir.ua/?grants=konkursnyj-vidbir-try-hranty-dlya-troh-innovatsijnyh-proektiv

 

5. Малі гранти Посольства Норвегії в Україні 2017

Посольство Норвегії в Україні оголошує Програму малих грантів для України і Білорусі на 2017 рік.

Хто може подати заявку: українські, білоруські, норвезькі або міжнародні громадські організації та установи, зареєстровані в установленому порядку. Заявник повинен бути юридичною особою, що здатна укладати юридичні угоди.

Пріоритетні тематичні напрями для проектів в Україні:

-                      ефективне управління

-                      демократичний розвиток

-                      права людини

-                      європейська інтеграція

Термін реалізації проекту: до 12 місяців.

Вимоги до подання заявки:

-                      кандидати повинні чітко визначити основні цілі проекту (вплив і кінцеві результати) і цільові групи;

-                      додати структурований реалістичний і рентабельний плановий бюджет, включаючи огляд фінансування з інших джерел;

-                      надати вимірні результати і оцінку ризиків, у тому числі, заходів, що зменшують корупцію;

-                      забезпечувати стійкий розвиток і відповідальність на місцях.

Детальніше: http://www.prostir.ua/?grants=mali-hranty-posolstva-norvehiji-v-ukrajini-2017 


Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 11:36

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top