telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Інформація про можливості стажування у лютому 2017 року

З метою розширення можливостей для подальшої співпраці та розвитку  направляємо інформацію про існуючі програми стажування в Україні та за кордоном.

1. Конкурс на надання послуг з підвищення спроможності у застосуванні методології сільського розвитку.

Кімонікс Інтернешнл Інк. у рамках реалізації проект USAID «Агросільрозвиток» шукає виконавця для надання послуг з підвищення спроможності фахівців центральних органів влади, голів об’єднаних територіальних громад, представників місцевих рад та ініціативних груп у застосуванні методології сільського розвитку на основі лідерства сільських громад.

Проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» – це проект, що реалізується  Кімонікс в Україні. Метою проекту «Агросільрозвиток» є сприяння всеохоплюючому і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства і створення більш привабливих умов проживання в сільській місцевості України. Проект працюватиме на національному та регіональному рівні, та приділятиме особливу увагу розвитку сільського господарства у південних та східних регіонах країни.

Компанії чи організації мають виявити свою зацікавленість у поданні пропозиції щодо очікуваного субконтракту, надіславши електронного листа із зазначенням свого наміру Ігорю Лазаренку, менеджеру з питань контрактів та грантів, на адресу:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  до 18:00 17 лютого 2017 р.

Кінцевий термін надання пропозиції на конкурс: 9 березня 2017 р.

Докладніша інформація:  http://www.prostir.ua/?grants=konkurs-na-nadannya-posluh-z-pidvyschennya-spromozhnosti-u-zastosuvanni-metodolohiji-silskoho-rozvytku-na-osnovi-liderstva-silskyh-hromad

2. ГО «Молодіжна Альтернатива» оголошує конкурс на стажування молоді у Верховній Раді України на 2017 рік.

Мета програми стажувань молоді у Верховні Раді:

    1. надати молодим активним, небайдужим молодим  людям можливість долучитися до державотворення;
    2. взяти безпосередню участь у законодавчому процесі та процесах прийняття державних рішень;
    3. набути досвіду роботи в органах влади.

Вимоги до учасників:

  • Бути студентом старших курсів
  • Вільно володіти іноземною мовою
  • Розбиратися у сучасній політичній ситуації
  • Мати аналітичні здібності

Термін стажування: 4-5  місяців. Дедлайн подачі заявки – 10 лютого 2017 р. 
Анкета за посиланням: http://www.prostir.ua/?grants=bazhajete-staty-kraschym-z-kraschyh-dlya-vas-prohrama-studenty-dlya-parlamentu-2

3. Стажування CrossCulture Eastern Partnership Program у Німеччині

Інститут міжнародних відносин – IFA, за сприяння німецьких дипломатичних місій – пропонує для громадян України віком від 23 до 45 років пройти стажування у Німеччині за програмою CrossCulture обміну.

Програма пропонує молодим фахівцям і волонтерам з Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Республіки Молдова, України, Росії та Німеччини можливість отримати професійний досвід за кордоном, і виступити в якості представників цієї програми в своїх країнах. На додаток до подальшого професійного розвитку та підготовки фахівців, учасники програми також отримають уявлення про соціальну та політичну структуру приймаючої країни. Вони отримають важливі контакти, які матимуть можливість використовувати для подальшої співпраці. Стажери повернуться додому і зможуть запропонувати цінний внесок завдяки міжнародному досвіду. Цей обмін, стійко зміцнює формування співпраці між Німеччиною і країнами-партнерами та заохочує до транскордонного діалогу і співпраці.

Дедлайн - 10 березня 2017р. Більше інформації на посиланням: http://gurt.org.ua/news/trainings/36773/ 

Також читайте:


Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 11:35

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top