telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Інформація щодо програм та проектів міжнародної допомоги місцевому самоврядуванню

 

Сумська обласна рада інформує зацікавлених представників місцевого самоврядування про можливість участі в міжнародних програмах та проектах, що спрямовані на розвиток громад:

 

Інформація про актуальні грантові пропозиції

1. Конкурс «Сприяння участі України у Європейському зеленому курсі»

Мета конкурсу: посилення ролі, голосу та спроможності громадянського суспільства у сприянні узгодженню промислової, енергетичної, транспортної, аграрної та інших галузевих політик України, розвитку міст та приватних бізнес-ініціатив з цілями Європейського зеленого курсу.

Останнє оновлення на Середа, 18 серпня 2021, 14:42

Актуальні грантові пропозиції у сфері науки та мистецтва

1. Стипендія Volkswagenstiftung на проведення досліджень у Німеччині

Мета Фонду – сприяти реалізації надзвичайних науково-дослідних проектів та зробити вагомий внесок у створення надійних кар’єрних щаблів для майбутнього покоління дослідників.

Останнє оновлення на Середа, 17 березня 2021, 10:00

Інформація про актуальні грантові пропозиції

1. Гранти на персональні проєкти House of Europe

Програма ЄС House of Europe пропонує професіоналам зі сфери медицини, медіа, соціального підприємництва та роботи з молоддю взяти участь у програмі грантів на індивідуальні проєкти.

Ви можете отримати до 4 000 євро на запуск подкасту, створення авторського курсу, плату за участь у стажуванні або квитки на міжнародну конференцію.

Інформація про актуальні можливості співробітництва

1. Конкурс соціальних проектів

Регіональний офіс Фонду ім. Фрідріха Еберта «Діалог Східна Європа» запрошує представників громадянського суспільства з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України подавати заявки на фінансування своїх проектів.

П’ять кращих проектних пропозицій будуть мати змогу отримати фінансову підтримку у розмірі до 5 000 євро.

Останнє оновлення на Вівторок, 08 вересня 2020, 17:08

Інформація про актуальні можливості співробітництва

1.     Конкурс грантів для протидії коронавірусу "Людяність і взаємодопомога"

Мета конкурсу – підтримка громадських ініціатив, які спрямовані на посилення солідарності та взаємодопомоги в українському суспільстві під час пандемії COVID-19.

Учасниками конкурсу можуть бути лише громадські організації, громадські спілки, благодійні фонди, зареєстровані у будь-якому регіоні України.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 червня 2020, 14:58

Інформація про можливості співробітництва

 1.      Конкурс секторально-цільових грантів від Pact

Конкурс секторально-цільових грантів є частиною Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (ENGAGE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт. Метою програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Інформація про можливості співробітництва з грантовими програмами

1. Гранти для організацій на реалізацію мистецьких проєктів за участі молоді

Гранти надаються House of Europe в рамках програми творчої підготовки та розбудови потенціалу молоді, яка підтримує проєкти, що залучають молодих людей віком від 16 до 25 років та мають на меті розвиток локальних мистецьких ініціатив.

Головними дійовими особами поданих на конкурс проєктів є молодь, яка хотіла б долучитись до процесу змін у суспільстві через спільні практики сучасного мистецтва та мистецького активізму. Програма передбачає співпрацю організацій та молоді з менторами – молодими художниками з ЄС. Основним фокусом програми є підтримка локальних спільнот та локальних низових ініціатив в регіонах України (зокрема в малих та середніх містах). 

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 січня 2020, 15:16

Грантові програми спрямовані на розвиток культури, освіти, туризму

1. Міжнародний Вишеградський фонд малі та середні гранти
Напрямки проектних пропозицій: культурна співпраця, освіта, туризм, наукові та молодіжні обміни, транскордонна співпраця.
Аплікант: організації громадянського суспільства (ОГС), освітні, культурні, дослідницькі і наукові установи.
Мова заявки: англійська.

Останнє оновлення на Понеділок, 03 червня 2019, 15:32

Актуальні грантові програми та проекти спрямовані на розвиток сільського господарства та місцевий розвиток

1. DREAMactions 3.0
Проекти направлені на покращення екологічного стану, підтримку історично цінних об'єктів населених пунктів, проекти що сприяють покращенню інфраструктури населених пунктів.
Аплікант: зареєстровані на території ОТГ: юридичні особи (в т.ч. ФОП); неурядові організації.

Останнє оновлення на Четвер, 02 травня 2019, 11:47

МОМ розпочинає проект із розвитку малого бізнесу й самозайнятості для трудових мігрантів та членів їхніх сімей

Згідно з даними соціологічних опитувань, кожен п’ятий трудовий мігрант із України був би зацікавлений інвестувати зароблений за кордоном капітал у малі чи середні підприємства.  

МОМ, Агентство ООН з питань міграції, має великий досвід у грантовій підтримці малого бізнесу. Саме тому, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), МОМ впроваджує в Україні пілотний проект із розвитку малого бізнесу й самозайнятості для трудових мігрантів та їхніх родин.

Останнє оновлення на Четвер, 14 березня 2019, 15:50

Грантові програми, спрямовані на розвиток громадянського суспільства

1. Гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах

Проект «Агросільрозвиток» планує надати 15 грантів на загальну суму приблизно 9,45 млн. гривень. Очікується, що сума кожного гранту може коливатись від 270 тис. грн до 675 тис. грн., остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів.

Останнє оновлення на Середа, 31 жовтня 2018, 17:02

Інформація про можливості співробітництва з грантовими програмами

1. Creative Twinning: конкурс проектів на розвиток культурного сектору

Оголошено конкурс грантів Creative Twinning для організацій, які працюють у сфері креативних індустрій. Проект повинен реалізуватися у партнерстві з організаціями з Нідерландів.

Останнє оновлення на Вівторок, 31 липня 2018, 17:09

Грантові можливості для реалізації проектів у громадському секторі

 

Міжнародна парламентська стипендія (IPS) для навчання в Берліні

Німецький Бундестаг спільно з Берлінським Вільним університетом, Гумбольдт Університетом м. Берлін та Технічним університетом Берліна запрошує в рамках Міжнародної парламентської стипендії на п’ять місяців до Берліна.

В рамках «Міжнародної парламентської стипендії» щороку надає 120 стипендій випускникам вищих навчальних закладів з країн Центральної, Східної та Південно-Східної Європи, Франції, Ізраїля, США та арабського світу, які цікавляться політикою.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 червня 2018, 10:40

Триває набір учасників на участь у грантовому проекті з "Самозайнятості" та "Мікропідприємництва"

ГО "Професійна ліга соціальних працівників Сумщини" запрошує до участі у проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Сумській області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.

Добірка грантів для інституцій громадянського суспільства

Добірка грантів для інституцій громадянського суспільства. Актуальні пропозиції фінансування відкриють можливості для реалізації проектів та ініціатив у різноманітних сферах. Обирайте саме те, що необхідно для вашої організації.

Останнє оновлення на Четвер, 15 березня 2018, 14:31

Інформація про можливості стажування у лютому 2018 року

З метою розширення можливостей для подальшої співпраці та розвитку  направляємо інформацію про існуючі програми стажування в Україні та за кордоном.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 лютого 2018, 16:51

Грант на курси, обладнання, інструменти, меблі, тощо для самореалізації (Сумська область)

Для тих, хто навчається або працює. Якщо для самореалізації бракує техніки, меблів, інструментів або ж додаткових курсів для підвищення існуючої кваліфікації або здобуття нової, тоді можливість отримати грант саме для вас. Документи приймаються до 27 грудня 2017 року.

Інформація про можливості співробітництва з грантовими програмами

З метою залучення позабюджетних коштів направляємо інформацію про можливість співробітництва з діючими міжнародними програмами, проектами та грантами.

 

1. Конкурс проектів в рамках Європейського інструменту з питань демократії та прав людини

Європейський Союз оголосив новий глобальний конкурс проектів в рамках Європейського інструменту з питань демократії та прав людини. 

Європейський Союз оголосив новий глобальний конкурс проектів в рамках Європейського інструменту з питань демократії та прав людини (EuropeAid/155232/DH/ACT/Multi). Цьогорічний конкурс спрямований на підтримку громадянського суспільства та правозахисників за такими напрямками:

Можливості отримання фінансування для проектів ОГС

У добірці ви знайдете інформацію про актуальні можливості для отримання фінансування на втілення програмної діяльності організацій громадянського суспільства України.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 вересня 2017, 16:13

Увага! Гранти для об'єднаних громад! ОТГ можуть подавати заявки на отримання грантів для реалізації проектів з енергоефективності

 

Програма «U-LEAD з Європою», в рамках окремого доручення проекту «Реформа в сфері енергоефективності України», запрошує об'єднані територіальні громади, подавати заявки на отримання грантів для впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності.

До участі в конкурсі запрошуються виключно об'єднані територіальні громади (ОТГ), в яких проведено вибори та існує відповідний протокол виборчої комісії.

Сторінка 1 з 3

Документи облради

Go to top