telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт про результати проведення публічного обговорення питання присвоєння імені Комунальному закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей»

1. Найменування органу, який проводив обговорення: Сумська обласна рада.

2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення: «Про публічне обговорення питання присвоєння імені Комунальному закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей».

На підставі розпорядження голови обласної ради від 09.03.2019 № 25 «Про публічне обговорення питання присвоєння імені Комунальному закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей», з метою налагодження системного діалогу органу місцевого самоврядування з громадськістю, іншими зацікавленими  суб’єктами, одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, врахування громадської думки щодо привоєння імені обласному комунальному закладу, відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» з 24 березня 2023 року по 28 квітня 2023 року включно було проведено громадське обговорення, метою якого було залучення громадськості до розгляду пропозиції щодо присвоєння імені Дмитра Євдокимова комунальному закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей». Відповідне інформаційне повідомлення було оприлюднено на офіційному сайті Сумської обласної ради за посиланням https://sorada.gov.ua/consultations/22511-2023-03-24-09-34-26.html .

Ініціатором присвоєння імені комунальному закладу виступив народний депутат України Мар’ян Заблоцький.

3. Пропозиції та зауваження приймалися у письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подала, у строк до 28 квітня 2023 року включно на юридичну адресу управління майном Сумської обласної ради, 40030, місто Суми, площа Незалежності, будинок 2, або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

4. Обговорення здійснювалось у формі електронних консультацій у період з 24.03.2023 до 28.04.2023 включно.

5. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: в обговоренні активної зацікавленості громадськість не виявила.

6. Інформація про пропозиції, що надійшли за результатами обговорення, із зазначенням автора кожної пропозиції: під час публічного громадського обговорення пропозиції та зауваження не отримувалися, альтернативні рішення/проєкти не пропонувалися.

7. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов'язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень: враховуючи відсутність пропозицій та зауважень, у цілому питання щодо присвоєння імені Дмитра Євдокимова комунальному закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» можна вважати підтриманим.

8. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: опрацювати результати громадського обговорення з трудовим колективом Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей».

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 травня 2023, 13:05

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top