telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Інформаційне повідомлення про проведення публічного обговорення щодо присвоєння Комунальному закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» імені Дмитра Євдокимова

На підставі розпорядження голови Сумської обласної ради від 09.03.2023 №25 «Про публічне обговорення питання присвоєння імені Комунальному закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей», за зверненням народного депутата України Мар’яна ЗАБЛОЦЬКОГО, відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осі, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових  дат, назв і дат історичних подій», з метою врахування громадської думки, Сумська  обласна рада проводить громадське обговорення з питання присвоєння Комунальному закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» імені Дмитра Євдокимова.

Мешканець міста Тростянець Дмитро Євдокимов був солдатом 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Відповідний указ №349/2022 «Про відзначення державними нагородами України» Президент України Володимир Зеленський підписав 19 травня 2022 року.

Дмитро Євдокимов мав активну громадську позицію, був активістом громадського об’єднання «Українські Студенти за Свободу» і успішно закінчив Українську Академію Лідерства. Як людина з кришталево чистою репутацією та міцним внутрішнім стержнем, Дмитро Євдокимов вбачається взірцем для народу України, для громади міста Тростянець та майбутніх поколінь.

Відповідно до біографічних відомостей про Дмитра Євдокимова, він навчався у Комунальному закладі Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей», що знаходиться за адресою: провулок Березовий, 28, місто Суми, Сумської області, 40019.

Ініціатор перейменування: народний депутат України Мар’ян ЗАБЛОЦЬКИЙ

Термін проведення громадського обговорення: Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з дня розміщення цього повідомлення до 28.04.2023 року включно.

Форма проведення обговорення: консультації (електронні консультації).

До обговорення запрошуються усі зацікавлені особи.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк до 28 квітня 2023 року, включно, на юридичну адресу:

Управління майном Сумської обласної ради, площа Незалежності, будинок 2, місто Суми, 40030, телефон 700-068, або електронною поштою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Контактна особа:
Баня Микита Віталійович – голова комісії з припинення Управління майном Сумської обласної ради.
тел. (0542) 700-453.

Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Сумської обласної ради у визначений чинним законодавством термін.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 травня 2023, 13:01

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top