telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту Порядку організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області

Сумська обласна рада з метою виконання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», оголошує про проведення громадського обговорення проєкту Порядку організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (далі – Порядок).

Проєкт Порядку розроблено відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Порядок визначає організацію роботи щодо здійснення безпосередньо Сумською обласною радою або уповноваженим нею органом – головою обласної ради, або особою, що здійснює його повноваження, функцій з управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, пов'язаних з ефективним використанням майна та розпорядження ним відповідно до законодавства України з метою задоволення потреб жителів територіальних громад області в товарах, роботах, послугах, інших громадських потребах, а також з метою отримання стабільних надходжень до бюджету.

Порядок буде поширюватись на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, у тому числі підприємства, установи та заклади.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з дня розміщення цього повідомлення до 07.04.2023 року включно.

До обговорення запрошуються усі зацікавлені особи.

Просимо надсилати свої пропозиції до проекту Порядку на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Контактна особа:
Баня Микита Віталійович – начальник відділу контролю за ефективністю використання об’єктів спільної власності, економічного аналізу, аудиту та звітності виконавчого апарату обласної ради.
тел. (0542) 700-453.

Результати проведення громадського обговорення проекту Порядку будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Сумської обласної ради у визначений чинним законодавством термін.

Проєкт рішення "Про порядок організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області"

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 12 квітня 2023, 11:35

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top