telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт про результати проведення громадського обговорення проєкту Порядку організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області

1. Найменування органу, який проводив обговорення: Сумська обласна рада.

2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення: проект Порядку організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.

З метою налагодження системного діалогу органу місцевого самоврядування з громадськістю, іншими заінтересованими суб’єктами, одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, а також підвищення якості підготовки рішень з важливих питань життєдіяльності області, проект Порядку організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області був розміщений на офіційному сайті Сумської обласної ради https://sorada.gov.ua/consultations/21605-povidomlennja-pro-provedennja-gromadskogo-obgovorennja-projektu-porjadku-organizatsiji-upravlinnja-komunalnymy-pidpryjemstvamy-zakladamy-ta-ustanovamy-jaki-nalezhat-do-spilnoji-vlasnosti-terytorialnyh-gromad-sil-selyshch-mist-sumskoji-oblasti.html

Пропозиції та зауваження до Порядку організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області приймалися на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . до 30.06.2021 року

Обговорення здійснювалось у формі електронних консультацій у період з 15.06.2021 до 30.06.2021.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: в обговоренні проекту Порядку організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області активної зацікавленості громадськість не виявила.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли за результатами обговорення, із зазначенням автора кожної пропозиції: Під час публічного громадського обговорення пропозиції та зауваження не отримувалися, альтернативні рішення/проєкти не пропонувалися.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов'язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень: Враховуючи відсутність пропозицій та зауважень, у цілому Проєкт Порядку організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області можна вважати підтриманим. 

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: рекомендувати унести на розгляд обласної ради питання затвердження Порядку організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top