telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт про результати проведення громадського обговорення проєкту Положення про Звання «Почесний громадянин Сумської області»

1. Найменування органу, який проводив обговорення: Сумська обласна рада.

2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення: проект Положення про Звання «Почесний громадянин Сумської області».

З метою налагодження системного діалогу органу місцевого самоврядування з громадськістю, іншими заінтересованими суб’єктами, одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, а також підвищення якості підготовки рішень з важливих питань життєдіяльності області, Проєкт Положення про Звання «Почесний громадянин Сумської області» був розміщений 01.06.2021 року на офіційному сайті Сумської обласної ради: https://sorada.gov.ua/consultations/21604-2021-06-01-15-46-52.html

Пропозиції та зауваження до Проєкту приймалися на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . до 16.06.2021 року

Обговорення здійснювалось у формі електронних консультацій у період з 02.06.2021 до 16.06.2021.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: в обговоренні проекту Положення про Звання «Почесний громадянин Сумської області» активної зацікавленості громадськість не виявила.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли за результатами обговорення, із зазначенням автора кожної пропозиції: Під час публічного громадського обговорення пропозиції та зауваження не отримувалися, альтернативні рішення/проєкти не пропонувалися.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов'язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень: Враховуючи відсутність пропозицій та зауважень, у цілому Проєкт Положення про Звання «Почесний громадянин Сумської області» можна вважати підтриманим.

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: рекомендувати внести на розгляд обласної ради питання затвердження Положення про Звання «Почесний громадянин Сумської області».

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top