telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту Порядків щодо призначення і звільнення керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області

Сумська обласна рада з метою виконання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», оголошує про проведення громадського обговорення проектів:

Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.

Порядку організації проведення конкурсного добору керівників закладів культури, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.

Порядку організації проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів та установ охорони здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.

Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.

Положення про конкурсний відбір на посаду керівників закладів фахової передвищої освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.

Порядку укладання контрактів з керівниками підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, та контролю за виконанням умов, передбачених у контрактах.

Порядку проведення службового розслідування (далі – Порядки).

Проєкт Порядків розроблено відповідно до Законів України «Про культуру», «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про фахову передвищу освіту», «Основи законодавства України про охорону здоров'я», «Про місцеве самоврядування в Україні».

Порядки визначають організацію роботи щодо здійснення безпосередньо Сумською обласною радою або уповноваженим нею органом – головою обласної ради, або особою, що здійснює його повноваження, функцій з призначення та звільнення керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, проведення конкурсів для призначення на зазначені посади та ведення трудових правовідносин, укладення, розірвання та контроль за виконанням укладених з ними контрактів, проведення службового розслідування стосовно таких керівників.

Порядок буде поширюватись на керівників підприємств, установ та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та осіб, що претендують на зайняття таких посад.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з дня розміщення цього повідомлення до 30.06.2021 року включно.

До обговорення запрошуються усі зацікавлені особи.

Просимо надсилати свої пропозиції до проекту Порядку на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Контактна особа:

Мезенцева Оксана Петрівна – начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради.

тел. (0542) 700-641.

Результати проведення громадського обговорення проекту Порядку будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Сумської обласної ради у визначений чинним законодавством термін.

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 липня 2021, 12:21

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top