telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту Порядку організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області

Сумська обласна рада з метою виконання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», оголошує про проведення громадського обговорення проєкту Порядку організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області (далі – Порядок).

Проєкт Порядку розроблено відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Порядок визначає організацію роботи щодо здійснення безпосередньо Сумською обласною радою або уповноваженим нею органом – головою обласної ради, або особою, що здійснює його повноваження, функцій з управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, пов'язаних з ефективним використанням майна та розпорядження ним відповідно до законодавства України з метою задоволення потреб жителів територіальних громад області в товарах, роботах, послугах, інших громадських потребах, а також з метою отримання стабільних надходжень до бюджету.

Порядок буде поширюватись на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, у тому числі підприємства, установи та заклади.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з дня розміщення цього повідомлення до 30.06.2021 року включно.

До обговорення запрошуються усі зацікавлені особи.

Просимо надсилати свої пропозиції до проекту Порядку на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Контактна особа:

Мезенцева Оксана Петрівна – начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради.

тел. (0542) 700-641.

Результати проведення громадського обговорення проекту Порядку будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Сумської обласної ради у визначений чинним законодавством термін.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 липня 2021, 12:27

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top