telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Повідомлення про проведення громадського обговорення проекту змін та доповнень до Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2019-2021 рік

Сумська обласна рада з метою виконання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», оголошує про проведення громадського обговорення проекту змін та доповнень до Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2019 – 2021 роки (далі – Антикорупційна програма).

Антикорупційну програму затверджено рішенням обласної ради 22.02.2019.    На виконання рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 29.03.2019 №880 на засіданні комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради 15.04.2019 схвалено проект змін та доповнень до Антикорупційної програми.

З метою врахування громадської думки та підвищення якості підготовки змін та доповнень до Антикорупційної програми громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з дня розміщення цього повідомлення до 30.04.2019 включно.

До обговорення запрошуються усі зацікавлені особи.

Просимо надсилати свої пропозиції та зауваження на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою - «пропозиції щодо змін та доповнень до Антикорупційної програми».

Контактна особа:

Донцова Ольга Іванівна – консультант відділу правового забезпечення та кадрової роботи, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті обласної ради

тел. (0542) 700 - 643.

Результати проведення громадського обговорення проекту змін та доповнень до Антикорупційної програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Сумської обласної ради у визначений чинним законодавством термін.

Проект рішення обласної ради про внесення змін та доповнень до Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2019-2021 роки

 

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 12 квітня 2023, 12:13

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top