telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Повідомлення про проведення громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2019 - 2021 роки

Сумська обласна рада з метою виконання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», оголошує про проведення громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2019 – 2021 роки (далі – Антикорупційна програма).

Проект Антикорупційної програми схвалено 06.02.2019 року на засіданні комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради, утвореної відповідно до рішення обласної ради від 24.11.2017 «Про утворення комісії з оцінки корупційних ризиків» зі змінами від 02.03.2018.

Антикорупційну програму розроблено відповідно до Законів України «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою запобігання та мінімізації корупційних правопорушень та створення дієвої системи протидії проявам корупції у діяльності обласної ради.

З метою врахування громадської думки та підвищення якості підготовки Антикорупційної програми громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з дня розміщення цього повідомлення до 21.02.2019 року включно.

До обговорення запрошуються усі зацікавлені особи.

Просимо надсилати свої пропозиції та зауваження на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою - «пропозиції до Антикорупційної програми».

Контактна особа:
Донцова Ольга Іванівна – консультант відділу правового забезпечення та кадрової роботи, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті обласної ради.
тел. (0542) 700 - 643.

Результати проведення громадського обговорення проекту Антикорупційної програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Сумської обласної ради у визначений чинним законодавством термін.

Проект рішення обласної ради "Про затвердження Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2019-2021 роки"

Корисні посилання

Рішення обласної ради:

 

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 12 квітня 2023, 12:07

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top