telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Повідомлення про проведення громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2018 рік

Сумська обласна рада з метою виконання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», оголошує про проведення громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2018 рік (далі – Антикорупційна програма).

Проект Антикорупційної програми схвалено 30.05.2018 року на засіданні Комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради, утвореної відповідно до рішення обласної ради від 24.11.2017 «Про утворення комісії з оцінки корупційних ризиків» зі змінами від 02.03.2018.

Антикорупційну програму розроблено відповідно до Законів України «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою запобігання та мінімізації корупційних правопорушень та створення дієвої системи протидії проявам корупції у діяльності обласної ради.

З метою врахування громадської думки та підвищення якості підготовки Антикорупційної програми громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з дня розміщення цього повідомлення до 04.07.2018 року включно.

До обговорення запрошуються усі зацікавлені особи.

Просимо надсилати свої пропозиції та зауваження на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  з поміткою - «пропозиції до Антикорупційної програми».

Контактна особа:

Донцова Ольга Іванівна – консультант відділу правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради.

тел. (0542) 700 - 643.

Результати проведення громадського обговорення проекту Антикорупційної програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Сумської обласної ради у визначений чинним законодавством термін.

Проєкт рішення "Про затвердження Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2018 рік"

 

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 12 квітня 2023, 11:59

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top