telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту Положення про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

 

1. Найменування органу, який проводив обговорення: Сумська обласна рада.

2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення: проект Положення про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Обговорення здійснювалось у формі електронних консультацій у період з 17.04.2018 до 18.05.2018. Проект Положення про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»був розміщений на офіційному сайті Сумської обласної ради https://sorada.gov.ua/consultations/19483-2018-04-17-14-18-56.html.

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: в обговоренні проекту Положення про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» активної зацікавленості громадськість не виявила: взяла участь одна особа – Калініченко Н.Є.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли за результатами обговорення, із зазначенням автора кожної пропозиції: надійшли пропозиції Калініченко Н.Є. щодо зміни формулювання пункту 1.4.1., доповнення пунктів 2.2. та 3.6. Положення.

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов'язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень: усі пропозиції Калініченко Н.Є. враховані.

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: рекомендувати унести на розгляд обласної ради питання затвердження Положення про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 08 січня 2019, 11:14

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top