telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Повідомлення про проведення громадського обговорення проекту Положення про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Сумська обласна рада з метою виконання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», оголошує про проведення громадського обговорення проекту Положення про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» (далі – Положення).

Проект Положення розроблено та схвалено Організаційним комітетом відповідно до розпорядження голови обласної ради від 06.04.2018 № 14 «Про підготовку та проведення Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Положення передбачає умови та порядок проведення конкурсу журналістських робіт, визначення переможців.

Положення буде поширюватись на осіб, журналістські роботи яких з передбаченої Положенням тематики будуть розміщені у ЗМІ та подані до участі у конкурсі.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме з дня розміщення цього повідомлення до 18.05.2018 року включно.

До обговорення запрошуються усі зацікавлені особи.

Просимо надсилати свої пропозиції до проекту Положення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Контактна особа:

Розторгуєва Наталія Борисівна – консультант відділу інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради.

тел. (0542) 700-439.

Результати проведення громадського обговорення проекту Положення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Сумської обласної ради у визначений чинним законодавством термін.

 

 

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 12 квітня 2023, 11:43

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top