telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Журналісти важливі»: Напередодні професійного свята у Сумах вітали працівників медіа

«Журналісти важливі»: Напередодні професійного свята у Сумах вітали працівників медіа

Дійство, яке організувалиСумська обласна організація Національної спілки журналістів України, Сумський державний університет та інформаційне агентство «Північ медіа», пройшло в конгрес-центрі СумДУ.

Це перший подібний захід за останні роки, коли на зустріч з колегами приїхали «майстри пера» з усіх куточків Сумщини. А вітали їх представники багатьох структур, підкреслюючи важливість роботи журналістів, особливо у сучасних умовах.

На жаль, через бойові дії в Україні, і в журналістській спільноті Сумщини є загиблі.

Ексголовний редактор газети Сумського району «Вперед» Валентина Білоус втратила на війні свого сина – Дмитра Білоуса, який загинув у жовтні минулого року та нагороджений Орденом «За мужність».

Перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий звернувся до Валентини Леонідівни: «На жаль, немає ліків проти такого болю. Материнські рани не загоюються. Просто вони вчаться з ними жити. Я дякую Вам, Валентино Леонідівно, за сина – Героя. Хочу звернутися до журналістів: пройде певний час, але обов’язково настане перемога. Головне – ми маємо не забувати про Героїв і Героїнь, завдяки яким ми можемо жити. І саме ви, журналісти, можете донести правду і зберегти пам'ять про кожного нашого захисника на роки. Це вам під силу і я дякую вам за це», - сказав Вадим Лисий. Він вручив Валентині Білоус картину сумського художника Станіслава Карася.

Уся журналістська спільнота вшанувала хвилиною мовчання Дмитра Білоуса та всіх полеглих українців, що загинули, захищаючи суверенітет і незалежність України.

Також зі святом журналістів привітав один з організаторів заходу, депутат Сумської обласної ради Володимир Горох: «Журналістика – специфічна професія. Цікава, тонка, іронічна, справедлива. А ваше правдиве, своєчасне, щире слово є справжньою зброєю.  Тому я дуже радий підтримати журналістів, яким за професією надано широке поле для самореалізації, і водночас – величезну відповідальність. Особливо сьогодні. Дякую вам за вашу нелегку працю, за вашу сміливість. Бажаю міцного здоров’я, цікавих тем, добробуту і, звісно ж, миру й перемоги».

Журналістське свято супроводжувалось виступами Заслуженої артистки України Олени Білоконь, яка виконала низку пісень, що створили незабутню атмосферу. Її проникливий голос і майстерне виконання зачарували всіх присутніх, даруючи справжнє естетичне задоволення.

Вітали журналістів голова Сумської обласної організації НСЖУ Володимир Садівничий, ректор СумДУ Василь Карпуша, представниця Національної ради України з питань телебачення й радіомовлення в Сумській області Лариса Якубенко  та багато інших гостей, хто певен, що журналісти – важливі!  

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top