telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Голова обласної ради привітав сумських хіміків із професійним святом

Голова обласної ради привітав сумських хіміків із професійним святом

Напередодні Дня працівників хімічної та нафтохімічної промисловості, який відзначається останньої неділі травня, на ПАТ «Сумихімпром» пройшли урочистості.

Перед початком заходу присутні згадали всіх хімпромівців, хто віддав своє життя за перемогу й мир. Подякували тим, хто нині захищає країну – а таких підприємство має 570.

Привітати хіміків прийшов і голова обласної ради Віктор Федорченко. Він наголосив, що Суми по праву називають містом машинобудівників та хіміків, бо марку «Сумихімпром» знають далеко за межами нашої країни. «Практично кожна сім’я була пов’язана з цими професіями. Хтось працював сам на підприємстві, у когось – рідні. На жаль, сьогодні ситуація в країні дуже складна, але я впевнений, що після перемоги підприємство запрацює з новою силою. Відкриються бази відпочинку, дитячі табори, палаци культури і наш «Сумихімпром», якому цьогоріч виповнюється 70 років з дня заснування,  відновиться разом з Україною», - сказав голова обласної ради.

Він подякував ветеранам галузі, тим, хто нині працює на підприємстві у складних умовах. Побажав усім мирного неба, здоров’я, реалізації задумів і планів.

Хіміків привітали керівники підприємства, обласної військової адміністрації, профспілки. Всі з теплом говорили про працівників «Сумихімпрому» і висловлювали їм вдячність за те, що попри непростий для країни час, вдається зберегти потенціал галузі.

Голова правління ПАТ «Сумихімпром» Валерій Захаренко подякував колективу сумських хіміків, за те, що працівники зуміли організувати та забезпечити життєдіяльність підприємства і адаптувати виробничі ресурси до нових реалій. Голова профспілкового комітету Наталія Колєсова згадала шлях підприємства, акцентувала, що були й тяжкі часи, були й злети. Тому, за її словами, є віра, що підприємство обов’язково відновиться і працюватиме.

Вітала хімпромівців і голова обласної ради профспілок, депутат Сумської обласної ради Тетяна Євдокимова. «Сумихімпром – наше спільне підприємство, наша гордість, часами біль, але й надія. Сьогодні головні слова нашого життя – віра та надія. Ми віримо й сподіваємося на перемогу. Ми віримо і сподіваємося, що наші діти житимуть в мирній країні. Ми віримо і сподіваємося, що підприємство працюватиме і матиме ту ж славу та традиції», - сказала Тетяна Євдокимова.

Вона побажала всім миру, підтримувати один одного і впевнено йти до Перемоги.

Кращі працівники галузі та ветерани отримали цього дня відзнаки підприємства, обласної ради, обласної військової адміністрації, обласної ради профспілок та державні нагороди «Почесний донор України».

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top