telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Хоружівці відбудеться Форум «Інноваційно-освітні проєкти територіального партнерства»

У Хоружівці відбудеться Форум «Інноваційно-освітні проєкти територіального партнерства»

21 червня в селі Хоружівка, що на Роменщині, відбудеться Форум «Інноваційно-освітні проєкти територіального партнерства». Він покликаний зібрати під одним дахом потенційних роботодавців, голів громад, старост і людей, що потребують роботу та хочуть навчатися. Окремий напрямок – внутрішньопереміщені особи, учасники бойових дій і люди, що постраждали внаслідок військових дій. Для останніх категорій навчання буде безплатним.

Аби врегулювати важливі питання проведення Форуму, в Сумській обласній раді зібралася робоча група, до якої увійшли голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, помічник голови облради, депутат обласної ради Віра Лаврик, директор Сумського обласного центру зайнятості Леонід Чепульський, директор ДНЗ «Сумський центр ПТО Державної служби зайнятості» Михайло Гузь, заступник директора ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» Володимир Підлісний, директор департаменту АПК Сумської ОДА Олександр Маслак, директор департаменту культури і туризму та релігій Сумської ОДА Юрій Гладенко.

За словами Леоніда Чепульського, основною метою Форуму є впровадження інноваційних технологій освіти в органи місцевого самоврядування, аграрний сектор. «Це буде пробний захід, свого роду презентація професій для людей, які стоять на обліку в Центрі зайнятості і хочуть навчатися. На Форумі ми розкажемо представникам громад, які ми надаємо послуги, та користь від їх отримання», - зазначив посадовець.

Віра Лаврик акцентувала, що на Роменщині нині багато внутрішньопереміщених осіб, яким треба активізуватися, знайти роботу. На її думку, голови громад та старости мають провести попередню роботу і надати інформацію, хто потребує навчання. І вже на заході зможуть обрати сферу, в якій хочуть працювати, а відтак і навчатися.

На Форумі державним навчальним закладом «Сумський центр ПТО ДСЗ» буде репрезентована програма професій та освітніх програм. Серед них: електрозварник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, зварник пластмас, бджоляр, кухар, бухгалтер тощо.

«На Форумі наші спеціалісти проведуть майстер-класи з освітніх програм сучасних технологій сільськогосподарського виробництва, особливостей залучення елементів точного землеробства, використання агродрона у картографуванні полів, а також будуть  надані послуги з урядової програми «Зроблено в Україні», зокрема з питань відкриття власної справи, надання грантів для бізнесу та інших», - розповів Михайло Гузь.

Наприкінці засідання робочої групи голова обласної ради Віктор Федорченко подякував обласному центру зайнятості та Сумському центру ПТО ДСЗ за ініціативу і наголосив на важливості Форуму для жителів Сумщини, особливо в умовах війни.

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top