telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Керівництво та виконавчий апарат Сумської обласної ради долучилися до Дня вишиванки

Керівництво та виконавчий апарат Сумської обласної ради долучилися до Дня вишиванки

Сьогодні, 16 травня, в Україні та світі відзначають День вишиванки.
Започаткували це свято 2006-го, в Чернівцях, а тепер заходи відбуваються у кожному селі та місті країни, закордонних посольствах, і навіть на передовій фронту.

Долучилися до Дня вишиванки й керівники та виконавчий апарат Сумської обласної ради.

Хтось одяг етнічне вбрання, вишите своїми рідними або власноруч. Хтось замовляв для себе одяг у дизайнерів з певним орнаментом та елементами модерну. Хтось вибирав вишиванку окремого регіону. Були сорочки у синьо-жовтих кольорах та прикрашені тризубами, сукні з квітами, птахами та різноманітними орнаментами. Одним словом – справжнє свято національної краси!

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко привітав колектив обласної ради, акцентувавши, що вишиванка відіграє важливу роль у культурі та ідентичності українського народу. «Сьогодні, як і багато років тому, вишиванка стала символом національної свободи, гідності та духовною бронею українського народу. Це не просто одяг, а національний символ, що передає історію, культуру та традиції України, а також є нагадуванням про велику красу та багатство української культури», - сказав Віктор Федорченко, побажавши усім добра й миру.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 16 травня 2024, 16:02

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top