telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

За сприяння керівництва Сумської обласної ради діти Буринської громади відпочили на Закарпатті

За сприяння керівництва Сумської обласної ради діти Буринської громади відпочили на Закарпатті

Слова особливої подяки за надану можливість поїздки трьох груп дітей до санаторію «Малятко» надійшли на ім’я голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка та його першого заступника Вадима Лисого від представників Буринської громади.

З 1 травня 2024 року протягом двох тижнів 62 дітей громади відпочивали в сонячному та квітучому Закарпатті – одному з кращих місць для оздоровлення, спілкування з природою, знайомства з місцевим побутом, людьми та багаторічними традиціями. Діти відвідали краєзнавчий музей народної архітектури та побуту, де серед зелених галявин та ароматних квітів розташовані ошатні будиночки, поруч старовинна церква, водяний млин та кузня. Також ознайомилися із будинками бойків та гуцулів, долинян, що оселилися в низинах, лемків, угорців та румун.

Перлиною відпочинку став парк Шенборна у Воєводино. Це справжня австро-угорська казка – серед мальовничих Карпат. Унікальні ландшафти, дивовижної краси місця і скульптури, прекрасне озеро Тур, вишуканість і європейський шарм – все це про парк Шенборна.

Маленькі буринчани побували на одній із сироварень та продегустували сири домашнього виробництва.

Крім цього, діти відвідали Мукачівський замок, ГУ ДСНС клас безпеки «Вогник», тематичний парк «Світ велетнів», Бункер «Лінія Арпада», музей під відкритим небом «Старе село».

Цікаві екскурсії відпочиваючі поєднували з оздоровчо-лікувальними процедурами, реабілітаційними послугами, які надавали фахівці санаторію «Малятко». Діти отримували фізичну терапію, синглентно-кисневу терапію, відвідували УФО на зів, пройшли курс лікувального масажу та іпотерапію (розвивальна верхова їзда на конях). Також з дітьми працювали психологи, проводили тренінги з елементами арт-терапії.

Буринська громада висловила також велику подяку персоналу Закарпатського обласного дитячого санаторію «Малятко» за реабілітацію та насичений відпочинок своїх юних мешканців.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 15 травня 2024, 15:57

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top