telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Колективу Сумської обласної філармонії представили нову директорку

Колективу Сумської обласної філармонії представили нову директорку

Сьогодні, 14 травня, колективу Сумської обласної філармонії представили нову директорку. Нею стала Тетяна Ластовецька, яка змінила на цій посаді Олександра Даниленка.

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко зазначив, що Тетяна Миколаївна працювала довгий час у колективі, її всі знають, тож, певен, робота налагодиться і буде результативною.

«Головне завдання новопризначеного керівника – збереження традицій філармонії, яка є одним з пріоритетних культурних закладів Сумської області. Творчий колектив філармонії багатий традиціями, цікавим і різноманітним репертуаром, котрі необхідно не лише берегти, а й примножувати», - зазначив голова обласної ради.

Віктор Федорченко привітав Тетяну Ластовецьку з призначенням, побажав плідної праці, витримки й прийняття усіх викликів у ці непрості часи.

Новопризначена керівниця подякувала за довіру, сказала, що найголовніше завдання, на її думку, – підтримувати земляків і тих, хто приїхав до обласного центру, зцілювати їх музикою. «Основою нашого колективу має бути взаємоповага, толерантність, тому будемо берегти й цінувати один одного. У нашому закладі всі талановиті та професійні, тож берегтимемо наші напрацювання, оновлюватимемо репертуар та заклад», - підкреслила Тетяна Ластовецька.  

Слова подяки вже екскерівнику філармонії Олександру Даниленку сказала голова обласної ради профспілок, депутат обласної ради Тетяна Євдокимова. «Дякую Вам за те, що взяли на себе відповідальність за колектив і під час пандемії, і під час війни. У вас були цікаві програми, виступи для військових. Але завжди наступають зміни. Ми певні, що Тетяна Миколаївна принесе новий подих і нове життя закладу, але треба пам’ятати, що нового без бази не буває. А база – це колектив і керівник, який сім років очолював заклад. Прислухайтеся до його порад, втілюйте в роботу його досвід», - побажала Тетяна Євдокимова.

Вона вручила Олександру Даниленку Подяку Сумської обласної ради профспілок за багаторічну сумлінну працю, відданість справі, активну життєву позицію, всебічну волонтерську діяльність, за збереження колективу філармонії під час дії воєнного стану.

Олександр Даниленко подякував колективу за роботу, представникам обласної ради за підтримку і висловив упевненість, що з новим керівником філармонія зможе досягти відповідних результатів. Він побажав Тетяні Ластовецькій плідної праці та пообіцяв свою надійну підтримку.

Побажав успіхів новій директорці й розвитку колективу заступник голови Сумської обласної ради Микита Баня: «Сьогоднішні зміни – це майбутнє закладу. Якщо ви будете одним цілим і працюватимете на спільний результат, ви матимете майбутнє. Бо плідна колективна праця – це можливість утриматися в складні часи і працювати на розвиток закладу. Буде робота – буде результат! Бажаю вам нових цікавих номерів і вдячної публіки».

Тетяна Ластовецька має вищу педагогічну освіту по класу вокалу й вчителя музики, етики, естетики та художньої культури. Навчалася у Консерваторії Південної Швейцарії, де здобула освіту за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію магістра мистецтв в музичному виконавстві. Має звання «Заслужена артистка України».

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 14 травня 2024, 15:01

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top