telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

27 реактивна артилерійська бригада імені кошового отамана Петра Калнишевського відзначає 16 років від дня свого створення

27 реактивна артилерійська бригада імені кошового отамана Петра Калнишевського відзначає 16 років від дня свого створення

У 2008 році в рамках програми реформування Збройних Сил України на території колишнього Сумського Інституту ракетних військ і артилерії створено 27 полк реактивної артилерії.

Днем створення полку вважається 14 травня 2008 року. 5 грудня того ж року начальник Генштабу ЗСУ Сергій Кириченко вручив полку бойовий прапор. Першим командиром військового формування став полковник Валерій Ісмаілов, який керував ним до 20219 року. Нині Валерій Ісмаілов – заступник голови Сумської обласної ради.

З 2014 року військові полку беруть участь у бойових діях, захищаючи суверенітет та незалежність України. У березні 2015 року 27-й полк перейменовано на бригаду.

 

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко привітав особовий склад 27-ї бригади. Він побажав військовим здоров’я, витримки, якнайскорішої перемоги України над ворогом і щоб всі, хто служить у Сумській бригаді, повернулися до своїх родин живими та неушкодженими.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top