telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІ ступеня отримала військова Марина Кальченко

Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІ ступеня отримала військова Марина Кальченко

На початку березня голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко нагородив жінок-військових. Відзнаки їм було вручено за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення боєздатності військових частин, у забезпечення боєздатності добровольчих формувань Сумської територіальної оборони та з нагоди Міжнародного свята весни. Утім, не всі змогли отримати нагороди. Так, Марина Кальченко на той момент була у відрядженні у складі військової частини, тож свою відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІ ступеня отримала через два місяці.

Сьогодні, 13 травня, перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий привітав Марину і вручив їй нагороду.

«Наші жінки – уособлення України, які замість квітів нині тримають в руках зброю, рятують життя. Вони поряд з чоловіками є волонтерами, захищають країну від ворога і роблять свій вклад у перемогу. При цьому у деяких випадках саме жінки мають ті якості, які допомагають ефективніше виконувати поставлені завдання. Дякую вам за вашу силу духу, відвагу, готовність до самопожертви», - сказав Вадим Лисий.

Марина Кальченко подякувала за високу відзнаку її служби. Зазначила, що приємно відчувати, коли людину цінують. Це – мотивація, підйом духу, відчуття особистої значущості.

 

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top